#2016-08-09 13:50:54 

HybaONA

Użytkownik

Orientuje sie ktoś w temacie tapicerowania mebli? Mam do odświeżenia kanapę i krzesła, ale nie wiem jak się za to zabrać. Nie wydaje mi się to zbyt skomplikowane, ale mimo wszystko, warto się poradzić, prawda?
#2016-08-09 14:49:35 

Bełchatowianka

Użytkownik

Dziewczyno, skoro sama zaznaczasz, że w tym temacie nie masz doświadczenia, to nie radzę się za to osobiście zabierać. Zmarnujesz tylko meble.
#2016-08-09 16:05:50 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Ja również bym odradzał odrestaurowywanie mebli na własną rękę. Nie ma to większego sensu. Sama zobacz, materiał tapicerski jest drogi, do tego musisz mieć pistolet na zszywki, maszynę do szycia, klej tapicerski, śrubokręty itd... O własnym czasie i nerwach nie wspomnę.
#2016-08-09 17:31:37 

Dziura

Użytkownik

Ja tam bym ci też radziła nie zawracać sobie nawet tym głowy. Jest tyle fajnych sklepów z niedrogimi i porządnymi meblami, np. meblejakchcesz.pl/, zaglądam na ich stronę czasem w poszukiwaniu nowinek i inspiracji, bo mają ciekawy asortyment. Może coś ci wpadnie w oko, pozdrawiam :)
#2016-08-09 20:06:25 

Fructis

Użytkownik

No własnie i mnie dziwią tacy ludzie którzy nie orientując się w temacie, zabierają się za poważne rzeczy myśląc że to jest takie łatwe. Najpierw trzeba zdjąc stare pokrycie mebla, nie uszkadzając podstawy mebla, następnie dopasować materiał do podłoża i porządnie go przymocować. Nie jest to jakby się wydawało łatwe..
#2016-08-09 22:21:35 

HybaONA

Użytkownik

Czyli co, mówiecie, że jak nigdy tego nie robiłam, to lepiej odpuścić? Wydawało mi się to dziecinnie proste. Jeśli kogoś uraziłam moim stwierdzeniem bardzo przepraszam.
#2016-08-10 00:11:31 

Fructis

Użytkownik

Nie nikogo nie uraziłaś. Po prostu staramy się ciebie przekonać, że może warto poszukać jakiejś innej drogi do upiększenia mieszkania.
#2016-08-10 01:59:40 

Dog

Użytkownik

Tak w zasadzie jak policzyłem koszty, to cenowo porównywalnie wychodzi naprawa starych mebli co zakup nowych. Z tą różnicą, że w przypadku nowych mebli są one po prostu nowe, świeże i masz pewność że będą ładnie wyglądały, w przypadku własnoręcznego odnawiania mebli, takiej pewności nie masz.
#2016-08-10 03:41:29 

Bełchatowianka

Użytkownik

sama widzisz, a skoro kilka osób podpowiada ci to samo, to może warto jednak posłuchać. Weszłam na ten sklep do którego link podrzuciła nam koleżanka i sama zobacz: meblejakchcesz.pl/15-kanapy. Piękne kanapy, ładnie wykonane, nowe i bardzo niedrogo. Myślę, że naprawdę warto skorzystać z takiej okazji.
#2016-08-10 04:41:00 

HybaONA

Użytkownik

Wiecie jak to jest w internecie, na zdjęciu wszystko wygląda dobrze. A z kolei w sklpepach stacjonarnych strasznie drogo.
#2016-08-10 06:42:45 

Dziura

Użytkownik

Akurat co do tego konkretnego sklepu akurat mam pewność że meble wyglądają ładnie nie tylko na zdjęciu. Kupowałam u nich krzesła tapicerowane białe do jadalni, jedne z tych dostępnych tutaj meblejakchcesz.pl/14-stoly-i-krzesla i w rzeczywistości przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Pierwszy raz widziałam tak ładnie wykonane obicie. Materiał podczas użytkowania się nie wyciera, krzesła sa bardzo stabilne, a ja jako pani domu wykazałam się i oszczędnością i rozsądkiem. Buziaki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015