#2016-08-08 00:39:28 

Bełchatowianka

Użytkownik

Kochani, jak zapobiegać odleżynom? Staram się maksymalnie angażować osobę leżącą, dbamy o higienę i zmieniamy pościel ale mimo wszystko pojawiają się. Może ktoś zna jakiś domowy sposób? Będę wdzięczna za pomoc.
#2016-08-08 02:12:28 

HybaONA

Użytkownik

Z domowych sposobów to utrzymanie higieny i przemywanie powinno pomóc, ale podstawą jest odpowiedni, przewiewny materac, coś takiego - abamedica24.pl/34-profilaktyka-przeciwodlezynowa. Pozwala on na normalna curkulację powietrza dzieki czemu odleżyny można zupełnie wyeliminować. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-08-08 05:00:49 

Koło

Użytkownik

Na tej stronce co koleżanka pisała znalazłem jeszcze takie patyczki które warto zamówić w większych ilościach abamedica24.pl/bella/632-patyczki-higieniczne-w-pudelku-kwadratowym-bella-cotton-200-szt-.html. Powinny przydać się do bardziej szczegółowej higieny, a z doświadczenia wiem że te będą sztywniejsze i nie połamią się jak standardowe z marketu. Powodzenia i wszystkiego dobrego.
#2016-08-08 05:11:00 

HybaONA

Użytkownik

Znalazłam jeszcze wkłądki urologiczne które też mogą być pomocne - abamedica24.pl/17-wkladki-urologiczne. W moim przypadku, kiedy opiekowałam się tatą były bardzo przydatne bo pampersy były trochę nadto grube i przeszkadzały, a wkładki w połączeniu z pieluchomajtkami dla osób dorosłych zdały egzamin perfekcyjnie. Co ci mogę doradzić to przede wszystkim dużo cierpliwości. To wszystko co podsunęłam wraz z kolegą to bardzo przydatne udogodnienia, ale trzeba mieć też serce i wyrozumiałość, dla osoby potrzebującej a wszystko się poukłada i stan zdrowia może nawet się poprawi jak w przypadku mojego taty, pozdrawiam serdecznie.
#2016-08-08 06:15:44 

Bełchatowianka

Użytkownik

Niczego tak bardzo bym nie chciała jak zdrowia, ale to nie do końca od nas zależne, ja ze swojej strony mogę otoczyć go jak najwieksza opieką i postarać się najlepiej jak mogę :). Dziękuję za rady, bo bardzo mi pomogły.
#2016-08-08 08:33:19 

HybaONA

Użytkownik

Bardzo mnie to cieszy. Powodzenia życzę i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
#2016-08-08 11:07:57 

Bełchatowianka

Użytkownik

Teraz już musi być, bo tak się zaopatrzyłam że nie ma innej możliwości. Pozdrawiam i jeszcze raz pięknie dziękuję za zaangażowanie i wsparcie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015