#2016-08-04 03:54:14 

Dog

Użytkownik

Witam. Mam pytanie, otóż jaką kuchenkę gazową kupić do domu? Akurat nie znam się kompletnie na tym i pomyślałem, że ktoś tutaj na forum potrafi coś doradzić i ogólnie zasuguerować jakieś kuchenki. Jak dla mnie, ma być po prostu sprawna, cena nie jest taka ważna, bo stać mnie na drogi sprzęt. Ma to być prezent dla żony, bo ona kocha gotować i chciałbym jej kupić coś już z wyższej półki.
#2016-08-04 04:05:09 

KrólowaLata

Użytkownik

Ale miło ;D ja bym się cieszyła z takiego prezentu bo kocham gotować ;) a mój mąż to by tylko wcinał moje obiadki a wcale jakoś mu nie spieszno żeby kupić dodatkowy sprzęt itp. Ale może w końcu się domyśli, bo już i tak nasza kuchenka to ledwo co już chodzi ;P Niedługo w sumie zbliżają się moje urodziny.. więc kto wie, może akurat będzie bardzo miła i słodka niespodzinaka ;D
#2016-08-04 04:58:49 

GniewnyHubert

Użytkownik

Jak chcesz to mogę Ci polecić sklep z dużym wyborem kuchenek gazowych, możesz tam kupić naprawdę bardzo dobre kuchenki. Każda z nich będzie idealnym prezentem bo jednak ten sklep oferuje naprawdę bardzo wysokiej jakości sprzęty ;)
#2016-08-04 07:31:26 

ZorroPolski

Użytkownik

Jeśli chodzi o kuchenki gazowe wolnostojące to mogę Ci doradzić sklep, w którym możesz śmiało zamawiać tego typu sprzęt. Mają bogatą ofertę i naprawdę oferują sprzęt z wyższej półki. Jeśli postawisz na tego typu sprzęt, to masz gwaranację, ze wystarczy na długie lata i nie będzie z nimi żadnych problemów. Myślę, że żona się bardzo ucieszy, jak zobaczy kuchenkę takiej jakości ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015