#2016-07-26 01:14:13 

Dog

Użytkownik

Zastanawiam się nad opłacalnością zakupu etykiet termotransferowych bo zależy mi na szybkim znakowaniu towarów wieloma róznymi wariantami kolorowymi i kształtami. Jakie macie doświadczenia z tego typu produktami?
#2016-07-26 03:38:28 

Bełchatowianka

Użytkownik

Nie jest to bardzo droga rzecz, a na pewno ułatwia pracę magazynierom i eliminuje pomyłki. Z jakiś oznakowań musisz korzystać a trwałe etykiety termotransferowe nie dość że tanie to są dostępne w wielu różnych wariantach o jakich sam piszesz. Zajrzyj do tego sklepu: jantar.pl/branze/logistyka-i-magazynowanie/etykietyta%C2%9Cmy-termotransferowe/. Od wielu lat zajmują się dostarczaniem róznych rozwiązań z tego zakresu na nasz rynek a ich oferta należy do jednych z najlepszych pod względem jakość/cena. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia.
#2016-07-26 04:12:58 

Dog

Użytkownik

Dziękuje za namiary. Przejrzałem ich ofertę i rzeczywiście jest atrakcyjna, tym bardziej że chciałbym tez zamówić skanery kodów kreskowych. W necie znalazłem dużo pozytywnych opinii o ich produktach wiec będę się decydował. Zastanawiam się tylko nad wyborem taśm do etykiet, czy lepsze będą woskowe czy woskowo-żywiczne. Proszę o poradę i pozdrawiam.
#2016-07-26 06:48:10 

HybaONA

Użytkownik

Zależy do jakich celów chcesz je wykorzystaywać i na jakie czynniki będą narażone. Ja korzystałam zawsze z woskowo-żywicznych i nigdy mnie nie zawiodły. Firmę znam głównie z organizacji festiwali, zlotów i eventów bo dostarczają nam regularnie systemy do obsługi gości, a jedna opaska identyfikacyjna ich produkcji jest o wiele tańsza niż konkurencyjne. Polecam współpracę bo zalezy im na kontrahentach, służą radą i wsparciem a do tego są bardzo sympatyczni i pomocni.
#2016-07-26 08:05:49 

Bełchatowianka

Użytkownik

Mam takie same odczucia odnośnie kontaktów z obsługą. Swoją droga nie wiedziałam że zajmują się opaskami i systemami o których piszesz. To bardzo ciekawe bo od zawsze interesowałam się technologią używana w organizacji produkcji i życia społecznego. Teraz sporo mówi się o czipowaniu ludzi, kto wie może wyrasta nam krajowy potentat obsługi nowoczesnego społeczeństwa? :)
#2016-07-26 09:23:30 

HybaONA

Użytkownik

Może i tak hehe :) pożyjemy zobaczymy ale perspektywy rozwoju na tym rynku są bardzo ciekawe.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015