#2016-07-25 06:52:46 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Witam wszystkich serdecznie. Moi drodzy.. chciałbym przeprowadzić profesjonalny kurs bhp dla mojej firmy. Chodzi o branżę budowlaną i należałoby do tematu podejść bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Postanowiłem, że napiszę tutaj na forum bo wiele osób tutaj przesiaduje i na pewno ktoś z Was będzie mógł mi coś podpowiedzieć. Znacie firmę, która by się podjęła i przeprowadziła takie szkolenie? Jeśli tak to proszę, dajcie namiary i będę się z nimi bezpośrednio kontaktował. Tymczasem z góry dziękuję i pozdrawiam.
#2016-07-25 08:50:01 

Krawaciarz

Użytkownik

Pamiętam, jak się zgłosiłem do jednej takiej firmy i przeprowadzili nam w firmie bardzo profesjonalny kurs na wózki widłowe w województwie lubuskim ;) Możesz się śmiało zgłosić do tej firmy, ponieważ oferują również bardzo fajnie prowadzone kursy bhp. Osoby które się tym zajmują są bardzo kreatywne i skuteczne ;)
#2016-07-25 11:37:25 

Fructis

Użytkownik

No ja pamiętam, że w mojej poprzedniej pracy nie miałem kursu bhp i szczerze mówiąc to przez to o mały włos nie miałem wypadku.. bo jednak muszą być jasno przedstawione zasady i taki kurs powinien zawsze mieć miejsce. Niestety nie znam żadnej firmy, bo zaraz bym Ci coś podpowiedział..
#2016-07-25 11:57:21 

CzarnyPies

Użytkownik

Udaj się na stronkę bhp-komplex.pl/ ;) Tam masz bardzo bogatą ofertę firmy, która specjalizuje się właśnie w szkoleniu bhp ;) Nie dość, że organizują pojedyczne szkolenia, to jeszcze dla firm itp. możesz się śmiało do nich zgłosić i na pewno dopasują bardzo fajne szkolenie dla Twojej firmy.
#2016-07-25 12:21:40 

GniewnyHubert

Użytkownik

Ooo, bardzo dobrze znam tę firmę BHP-Komplex ;) robili u nas szkolenie i kapitalnie im to wyszło. Potrafią podejść z humorem, ale również poważnie opowiedzieć o wszystkich problemach i różnych zagadnieniach związanych z pracą. Bardzo polecam tę firmę i od siebie dodam, że to przesympatyczni i bardzo w porządku ludzie ;)
#2016-07-25 13:47:16 

Dziura

Użytkownik

U nas w firmie też by się przydało takie szkolenie.. coraz więcej osób ma małe wypadki w pracy. Tak to jest jak się nie zorganizuje szkolenia dla nowych pracowników…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015