#2016-07-17 23:01:30 

StrasznaSowa

Użytkownik

szukam czegoś estetycznego, najlepiej nowoczesnego, co pasowałoby do mojego wymarzonego wnętrza. Urządzamy swój nowy dom zupełnie od podstaw i przyszło nam wybierać też zlewozmywaki i baterie – czy możecie polecić mi coś z klasą, na wyższym poziomie?
#2016-07-18 01:51:58 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

zależy co rozumiesz pod z klasą i na wyższym poziomie, w jakiej stylistyce jest ten dom i czego szukasz?
#2016-07-18 02:21:49 

StrasznaSowa

Użytkownik

szukam czegoś praktycznego i oryginalnego w jednym, jakiegoś dobrego producenta po prostu… może być przez Internet, w sumie mnóstwo rzeczy stamtąd zamawiamy, tak jest o wiele wygodniej, z dostawą do domu.
#2016-07-18 05:11:26 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

to ja bym na Twoim miejscu wybierał eleganckie zlewozmywaki z granitu – to klasa sama w sobie, na pewno wychodzą poza przeciętność i cieszą oko, szczególnie jak dobrze dobierze się ich kolorystykę – i warto w kuchni i w łazience mieć ten sam materiał, ale na przykład inny odcień. Pomagałem ostatnio urządzić dom swojego kolegi i wyszło naprawdę super, trochę się nad całością napracowaliśmy, ale efekty świetne
#2016-07-18 06:19:41 

Dziura

Użytkownik

A ja kupowałam baterie wykonane z granitu do swojej kuchni z brenor pl i też mogę polecić. Żałuję, że nie mogę urządzić sobie całego dużego domu i mam tylko małe mieszkanie, teraz można kupić naprawdę genialne elementy do wystroju wnętrz… gdy ma się małą kuchnię i jeszcze mniejszą łazienkę nie można tak poszaleć, niestety, ale zawsze staram się grać na detalach i właśnie nawet baterie kuchenne dodają więcej stylu.:)
#2016-07-18 07:48:55 

HybaONA

Użytkownik

no i pamiętajcie, że warto zamawiać próbki kolorystyczne! Jak ma się duże pole do popisu to naprawdę dobrze jest to sprawdzić, szczególnie kupując w sieci, bo przecież na obrazku to zawsze trochę inaczej, niż w domu. Nawet jak się w sklepie realnie je ogląda i dotyka, to nigdy sobie nie można w stu procentach wizualizować jak będą wyglądały w naszym wnętrzu.
#2016-07-18 08:38:26 

StrasznaSowa

Użytkownik

Przejrzałam oferty i myślę, że najlepiej będą mi pasować czarne zlewozmywaki do kuchni i białe do łazienki. W kuchni zamierzamy wstawić biało-zielone meble, a łazienkę urządzimy w odcieniach błękitu, i to się powinno ładnie zgrywać kolorystycznie. Ale faktycznie warto jest zamówić próbki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015