#2016-07-11 06:22:36 

StrasznaSowa

Użytkownik

Hejka wszystkim. Prowadzę swoją restaurację. Od jakiegoś czasu odkładam pieniążki na remont i zastanawiam się nad fototapetą w lokalu. Mamy taki fajny swoiski styl i chciala bym do tego dodać trochę grafiki żeby to się ładnie komponowało. Gdzie znajdę najlepszy wybór?
#2016-07-11 06:36:37 

Dziura

Użytkownik

Sprawdziłaś najpopularniejsze serwisy? Tam jest mega dużo ogłoszeń więc może tam najlepiej zacząć. Ja kupiłam jakiś czas temu dwie fototapety uliczki weneckie były na jednej a na drugiej miałam zdjęcie kosmosu. Fajnie się to prezentuje na ścianie ale jeżeli chodzi o lokal to musisz to dobrać z gustem.
#2016-07-11 07:27:50 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Wysłałem na priv link do strony gdzie ja zamawiałem. Mnie interesował nadruk na szkle i na tej stronie właśnie kupiłem takie płyty. Wszytko jest zrobione w najwyższej jakości, zdjęcia są fajnie odwzorowane. Sprawdź ofertę, jest tam sporo rzeczy które mogą się nadać do lokalu.
#2016-07-11 08:53:37 

StrasznaSowa

Użytkownik

A wiecie może czy jest taka opcja żeby wydrukować na takim szkle albo zwykłej tapecie swoje zdjęcie? Mam na myśli że jakiś konkretny pomysł co ja chciała bym widzieć na tej ścianie.
#2016-07-11 11:23:15 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

To już musisz wysłać do nich zapytanie. Nie pytałem o to i nie widziałem żeby o tym głośno mówili. Wiem że mój kuzyn zamawiał sobie fototapetę z mostem we mgle ale nie wiem czy to był gotowy wzór czy może on sobie coś takiego wymyślił.
#2016-07-11 13:35:12 

Fructis

Użytkownik

Są też inne strony gdzie możesz wydrukować coś takiego z projektu dostarczonego przez Ciebie. Fajna opcja jeżeli np. ktoś w sypialni chce mieć swoje zdjęcie ślubne na ścianie. Wszytko zależy od osobistych preferencji.
#2016-07-11 15:28:03 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Długi czas próbowałem szukać wymarzonej tapety fototapety znalazłem przez przypadek na jednej ze stron. Wysyłam link na pw. Mają w ofercie dużo fajnych i ciekawych wzorów ale wejdziesz to sama zobaczysz. Ja mam taką na ścianie i jestem zadowolony, fajnie się to komponuje.
#2016-07-11 15:44:34 

StrasznaSowa

Użytkownik

Ja już znalazłam co chciałam. Teraz ewentualnie porównam jeszcze ceny w innych sklepach żeby nie przepłacać. Dzięki bardzo za pomoc. Na allegro i innych serwisach jest tego całkiem sporo ale mam wątpliwości co do jakości.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015