#2016-07-07 07:17:30 

Dog

Użytkownik

Cześć Wam. Wraz z moją żoną dostaliśmy propozycje, by przenieść się do nowego domu. Propozycja padła od moich rodziców, którzy powiedzieli, że mają spore oszczędności i chcą mi za to kupić dom. W stanie surowym, a ja mam sobie go urządzić po swojemu. Myślicie, że drogo wyjdzie takie wyremontowanie domu (jest w takim średnim stanie) i kupienie tam sprzętów? Proszę o komentarze i rady poniżej ;)
#2016-07-07 08:34:00 

GniewnyHubert

Użytkownik

Tyle wygrać.. sam bym chciał dostać taką wspaniałomyślną propozycje od rodziców.. ale pomarzyć sobie tylko można.
#2016-07-07 08:52:17 

Krawaciarz

Użytkownik

To nie jest taki duży wydatek. Ja niedawno wstawiałem nową łazienkę do domu, a jak wiadomo to jedne z droższych pomieszczeń do urządzenia. Kupiłem bardzo tanio wszystkie niezbędne akcesoria, takie jak komplet syfonów, zawory, rury no i prysznic itp. i wcale mi to tak drogo nie wyszło. A jeszcze jak Ty masz do tego mieć cały dom za darmo.. stary. Żyć nie umierać.
#2016-07-07 10:16:40 

KolegaOli

Użytkownik

Gratulacje! Ja sobie też po trochę remontuje dom i trochę Ci zazdroszczę, bo ja już kończę, a uwielbiam ten proces. Ostatnio wstawialiśmy podgrzewacze gazowe, a niebawem zaczniemy ogarniać wszystko w naszym ogrodzie. Nie przejmuj się kosztami, tylko łap byka za rogi i się przeprowadź!
#2016-07-07 11:13:16 

Dziura

Użytkownik

Według mnie powinieneś wziąć kredyt, jak nie masz pieniędzy i iść na swoje, szczególnie, że rodzice są tak hojni, że chcą Ci kupić dom. Nie masz nad czym debatować.
#2016-07-07 11:41:42 

Fructis

Użytkownik

Jak chcesz znaleźć fajny sklep, gdzie możesz kupić bardzo przydatne rzeczy do urządzenia domu, ale nie tylko, to proszę: e-mikas.com.pl/pl/c/Skrzynki-gazowe/66, pod tym linkiem zamawiałem akurat skrzynki gazowe, ale mają w swojej ofercie mnóstwo innych rzeczy. Na pewno ten sklep okaże się pomocny dla Was ;) Szczególnie, jeśli się zdecydujesz, że jednak się przenosisz.
#2016-07-07 12:04:58 

StrasznaSowa

Użytkownik

Nie wiem jak można mieć takie szczęście.. Gdybym tylko mogła, to na pewno bym się od razu przeniosła i kupiła tyle rzeczy dla siebie.. Szkoda, że pozostaje to tylko w sferze marzeń, bo pieniędzy brak ;(
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015