#2016-07-03 18:59:36 

GniewnyHubert

Użytkownik

Spotkała mnie przykra sprawa, bo dałem się naciąć włascicielowi mieszkania które wynajmuje od lat. Stan ma wiele do zyczenia a że znam faceta od dawna to umówilismy sie ze odmaluje mieszkanko, wymienie baterie w lazience i grzejniki a on mi to odliczy od czynszu. Zrobiłem co trzeba, wszystko się bardzo spodobało a kolejnego dnia wysłał mi smsa ze wypowiada umowe i zebym sie wynosił. Szok i niedowierzanie. Mógłbym z nim walczyć bo mam faktury na wszystko co zrobiłem ale pomyslalem ze zabiore baterie i grzejniki z sobą, będzie miał facet wiecej klopotów. Czy da się to jakoś szybko i niepostrzeżenie zrobić?
#2016-07-03 21:44:52 

HybaONA

Użytkownik

No to cie załatwił na szaro. Ja sie w ogole dziwie jak czytam takie historie ze ludzie maja sumeinei robic cos podobnego. Masakra. Uwazam ze dobrze zrobisz jak mu wytniesz taki numer bo skoro facetowi nawet powieka nie drgnela to zrobi tak kolejnym lokatorom, a nie wiadomo ilu tak potraktował przed Tobą.
#2016-07-04 00:28:26 

Dog

Użytkownik

Jeśli masz faktury na grzejniki to są Twoje i mozesz je zabrać. A najłatwiej i bez ściągania niczyjej uwagi to będzie zamrozić rury i je po prostu odciąc. Potem dać mu znać jak wygląda sytuacja żeby mieszkanie nie zostało zalane, albo nawet po wyprowadzce zakrecic zawory i zostawic wiadomosc ze sprawa jest taka i taka.
#2016-07-04 02:18:10 

GniewnyHubert

Użytkownik

Ile takie zamrażanie kosztuje i kto w Wrocławiu robi to w miarę szybko?
#2016-07-04 04:44:47 

Dog

Użytkownik

Wiesz co, wymieniałem grzejniki 3 miesiące temu i szukałem kogoś do profesjonalnego gwintowania rur we Wrocławiu. Sąsiad polecił mi firmę Gwintex Pana Andrzeja Kasprzaka który jest świetnym specjalistą w tej dziedzinie a do tego ma urządzenie do zamrażania rur. Nie liczy sobie dużo i ma wieloletnie doświadczenie w branży więc bez obaw możesz do niego dzwonić. Pozdrawiam i powodzenia.
#2016-07-04 06:11:31 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Zemsta musi być :D. Dobrze robisz. Wiem jak to jest na wynajmowanym mieszkaniu, tną i oszukuję na czym tylko mogą a jak pokażesz zęby to są wielce pokrzywdzeni. Nie ma litości dla oszustów. Mam nadzieje że wszystko dobrze pójdzie i wstawisz sobie te grzejniki w swoje własne mieszkanko :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015