#2016-06-29 02:25:50 

ZorroPolski

Użytkownik

Chcemy zrobić rodzicom preznet na rocznicę śłubu. Oni pochodzą z rosji i dawno tam nie byli więc sądziliśmy, żeby ich tam wysłać na wycieczkę, ale chyba nie bardzo im się już chce. Pomyśleliśmy więc o paczce wspomnień, jakiś gadzetach czy produktach typowych dla tego kraju i jgeo historii. Bardzo tesknią i chyba ubolewają, ze nigdy nie pojadą. Macie może jakieś pomysły?
#2016-06-29 04:40:57 

KolegaOli

Użytkownik

To chyba ty powinieneś ich mieć dużo skoro to twoi rodzice i to jest twoje dziedzictwo rodzinne. Co ci inni powiedzą, jak nie znają prawdziwej tradycji danego kraju?
#2016-06-29 05:04:03 

ZorroPolski

Użytkownik

Ja szczerze mówiąc też nie znam, może to i wstyd się do tego przyznać, ale tak jest i koniec. Szczerze mówiac liczyłem na jakąś pomoc, a nie uszczypliwości.
#2016-06-29 05:13:46 

StrasznaSowa

Użytkownik

Zorganizuj im obiad w restauracji rosyjskiej. W każdym większym miescie się taka znajduje i wtedy mogą zjeść potrawy, które pamiętają z młodości ale nie gotowane przez siebie. No i sobie porównają. Albo kup im kawior. Nie musi być koniecznie rosyjski, bo polski kawior jest naprawdę dobrej jakości i w niczym nie ustępuje temu zza wschodniej granicy. Moim zdaniem możesz jeszcze do tego dodać butelkę szampana i zostawić samych. Niech się sami cieszą swoją rocznicą ślubu.
#2016-06-29 06:54:25 

ZorroPolski

Użytkownik

A wiesz, że to jest dosknały pomysł? Ciekawe dlaczego nigdy na to nie wpadłem? Do teog mógłbym dodać kilka rzeczy, moja siostra poszukała paru pomyslow też. Poszukałem trochę w necie i okazuje się, że można kupić kawior czarny online, co jest doskonałym wyjsciem, bo nas nie ma calymi dniami i nie mamy casu chodzić po sklepach.
#2016-06-29 09:51:44 

StrasznaSowa

Użytkownik

No to sam widzisz, że wszystko się układa na swoje miejsce. Poszukaj sobie w tym miejscu: esturian.pl/sklep/. Mój znajomy tam kupuje i jest zawsze zadowolony a je go dość dużo jak na ten przysmak.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015