#2016-06-28 05:59:23 

Krawaciarz

Użytkownik

Mam już różna doświadczenia z wyjazdami firmowymi. Jako szeregowy pracownik zawsze uważałem, że najważniejsza jest w nich integracja i dobra zabawa. Teraz, kiedy jestem menagerem, raczej stawiam na merytoryczne treści szkoleniowe. Jak uważacie, podczas wyjazdu firmowego postawić na integrację czy szkolenie?
#2016-06-28 06:19:05 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Głupie pytanie. Tego się nie da tak jednoznacznie określić. Jeżeli twoim pracownikom brakuje merytorycznej wiedzy, to postaw na normalne szkolenie, a jeśli mają problem na przykład z pracą w zespołach itp. Albo są jakieś konflikty to wtedy raczej integracja. Jeżeli sam nie wiesz, jaka jest potrzeba, to w ogóle nie ma co organizować wyjazdu.
#2016-06-28 07:57:51 

Krawaciarz

Użytkownik

Jak się nad tym dłużej zastanowię, to chyba mniej więcej równy problem jest i w jednym i w drugim zakresie…
#2016-06-28 08:31:39 

CzarnyPies

Użytkownik

No to postaw na wyjazd integracyjny, a treści szkoleniowe tylko wpleć w to wszystko. Na pewno są firmy, które coś takiego mogą zorganizować.
#2016-06-28 08:41:26 

KrólowaLata

Użytkownik

Odnośnie tego, co kolega napisał, to ja znalazłam w zeszłym roku openmindteam.pl/. Zorganizowali naprawdę fajny wyjazd firmowy, na którym były i treści merytoryczne i zabawa. Można poczytać w tej zakładce openmindteam.pl/szkolenia-integracyjne.html więcej na ten temat
#2016-06-28 10:31:33 

KolegaOli

Użytkownik

E tam, jak się połączy jedno z drugim to pracownicy już drugiego dnia będą zbyt skacowanie, żeby cokolwiek zrozumieć :D Mówię z własnego doświadczenia. Serio, oni traktują wyjazd po prostu jako pretekst od wyrwania się od żony, albo męża i pozwolenia sobie na szaleństwo.
#2016-06-28 12:23:29 

KrólowaLata

Użytkownik

To widocznie źle przedstawiasz im sprawę. No i jeśli przez integrację rozumiesz popijawę, to absolutnie mnie dziwi, że nie ma efektów. Integracja to coś więcej, to kreowanie zespołu i budowanie pozytywnej współpracy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015