#2016-06-28 02:00:41 

Dog

Użytkownik

Witam mam poważne pytanie. Chcemy przeniesść wszystkie dany naszej firmy na zewnętrzny serwer. Wiadomo że jest to poważna sprawa, bo musimy całkowicie zaufać komus kto będzie dla nas świadczył usługę przechowywania danych. Niby żadna firma tego tpyu nie pozwoliłaby sobie na utratę danych klienta, bo to dla nich właściwe koniec, ale wieceie jak jest... Słyszeliśmy bardzo dobre opinie o tej firmie indata-solutions.pl/centrum-danych-infocloud-24 tu jest właśnie opisany ten ich serwer. co sądzicie?
#2016-06-28 02:20:49 

PanPola

Użytkownik

Moim zdaniem wszystko wygląda dobrze. Ale wiadomo, lepiej się upewnić, korzystając z opinii osób, które korzystały z ich usług. Dobrze by było gdybyś tak właśnie zrobił. Bo tylko wtedy się przekonasz w stu procentach. Ale patrząc po firmach, z którymi współpracowali, to myśle, że jest to kontahent godny zaufania.
#2016-06-28 05:04:20 

HybaONA

Użytkownik

nasza firma korzystała z ich wsparcia informatycznego IT na czym bardzo dobrze wyszliśmy, bo wszelkie usterki były usuwane dużo szybciej niż jak to miało miejsce kkiedy korzystaliśmy z usług poprzedniego usługodawcy. jednym słowa klasa sama w sobie. nie było żadnych opóźnień, wszystko terminowo, dzięki czemu my nigdy nie mieliśmy żadnych większych przerw w pracy
#2016-06-28 05:16:55 

Fyjołek

Użytkownik

mnie bardzo interesuje proponowanych przez nich serwer z danymi w chmurze bo wiadomo że na Polske są to raczej nowe rzeczy i zawsze jest to zastanowienie jak to się sprawdzi. Bardzo szanuje takie firmy za wprowadzanie innowacji i pewnie sam skorzystam z ich oferty. Innowacja jest najważniejsza
#2016-06-28 08:06:40 

ZorroPolski

Użytkownik

Serwery z danymi cloud, czyli w chmurze, już od jakiegoś czasu w Polsce funkcjonują. Póki co nie było żadnych skarg klientów, wszystko działa bez zarzutu i bez jakichś przerw w funkcjonowaniu, także myślę że można spokojnie zamawiać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015