#2016-06-24 00:49:44 

StrasznaSowa

Użytkownik

Witajcie kochani. Podejrzewa się u mnie cukrzycę. Mam jeszcze problem z żylakami. Niestety pojawiły się u mnie po ciąży. Jest to bardzo dokuczliwe, bo nogi puchną, bolą. Czasami do tego stopnia że nie da się chodzić. Będę bardzo wszystkim wdzięczna z podpowiedzi odnośnie gdzie udać się do konkretnego specjalisty. Czas zacząć dbać o siebie.
#2016-06-24 03:23:01 

CzarnaMgła

Użytkownik

Dzień dobry. Na samym początku to powinnaś zgłosić się do specjalistów o skierowanie na badania. Moim zdaniem przyda się badanie takie jak usg żylne W Krakowie była taka klinika, która oferowała wykonywanie badań usg na nowoczesnym sprzęcie. Nie jestem tylko pewna, co do nazwy.
#2016-06-24 05:34:00 

Dog

Użytkownik

Hejka. Ja też jestem cukrzykiem. Mnie akurat pomógł specjalista diabetologiczny z Krakowa. U mnie było to tak, że kilka lat żyłem w niewiedzy. A czułem się coraz gorzej okresami. Z cukrzycą nie ma żartów. Trzeba się badać, tym bardziej, jeśli padają takie podejrzenia diagnostyczne. Zazwyczaj lekarze, którzy podejrzewają cukrzycę się nie mylą. No ale to już inna bajka. Niemniej jednak z cukrzycą da się żyć i to całkiem swobodnie. Dlatego nie ma, co panikować. Niestety na temat żylaków się nie znam. Tu nie mogę pomóc. Pozdrawiam
#2016-06-24 07:13:06 

Dziura

Użytkownik

Witajcie. Miałam podobnie. Tzn też zmagałam się z cukrzycą. Niestety u mnie dodatkowo kwestia hormonów podupadała. Zgłosiłam się na prywatne leczenie. Już podaję namiar na klinikę nzozrevita.pl/konsultacje/endokrynolog/. Tam przyjmują specjaliści diabetolodzy, endokrynolodzy, neurolodzy i wielu innych. Jeśli chodzi o badania usg to są one niedrogie. Chyba za 100zł można wykonać podstawowe badania, potwierdzające lub wykluczające problem. Moim zdaniem to nie jest dużo. Bo byłam w takich gabinetach, gdzie badania zaczynały się od kwoty 250zł. Oczywiście można próbować na kasę chorych, ale dla mnie osobiście oczekiwanie nie jest zbyt zachęcające, nawet jeśli badania będą w pełni refundowane. Zrobisz jak będziesz chciała. Ja ogólnie leczę się prywatnie i nie narzekam.
#2016-06-24 08:38:35 

HybaONA

Użytkownik

tylko jest taki problem koleżanko, że nie każdego stać na prywatne leczenie, ale to szczegół.
#2016-06-24 09:54:56 

Koło

Użytkownik

:D racja, nie każdego!
#2016-06-24 10:07:18 

Bełchatowianka

Użytkownik

Bez przesady, dzisiaj to juz nie to, co było jeszcze kikla lat temu. Teraz naprawde tanio można isc się leczyć prywatnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015