#2016-06-22 03:46:37 

KrólowaLata

Użytkownik

Hej! Tak mi chodzi po głowie ostatnio pomysł na zbudowanie basenu koło domu… sama nie wiem co o tym myśleć i dlatego się was pytam- czy ktoś z was ma taki basen i uważa że to dobrze wydane pieniądze? Niektórzy mi mówią, ze w Polsce z klimatem to bez sensu, ale patrząc na ostatnie lata…. Co myślicie??
#2016-06-22 05:04:44 

Pierwsza

Użytkownik

Rzeczywiście- podczas ostatnich upałów chyba każdy marzył o tym, żeby sobie wybudować basen, a teraz jak jest zimniej to ludzie gadają, ze się nie opłaca- bzdura! Jak możesz sobie pozwolić to czemu nie? To super sprawa dla rodzinki taki przydomowy basen i do relaksu i do jakichś imprezek :) tylko musisz zadbać żeby ci to porządna firma zrobiła, taka z certyfikatami itp.
#2016-06-22 05:47:26 

Fructis

Użytkownik

Ja to bym zaczął od poszukania kogoś kto by mi się tym zajął, wyliczył koszta i powiedział czy w ogóle mi się to opłaca. Znajdź producenta jakiegoś i zadzwoń- jak ktoś jest fachowcem to ci lepiej doradzi. Ja sam się waham jeszcze, ale dzwoniłem do takiej firmy koło Poznania która działa już chyba z 20 lat i jest najbardziej polecana w okolicy, tam mi powiedzieli co i jak i już mam czystszy obraz, na co mogę sobie pozowlic a na co nie
#2016-06-22 06:58:36 

Dziura

Użytkownik

Decyduj się bo to świetna sprawa ale z głową! Pamietaj, ze o taki basen trzeba dbać, zabezpieczać go przed zimą itp. Najlepiej wynajmij kogoś kto ma w asortymencie też chemię z Aqua Pool, to taka najlepsza firma od czyszczenia itp. Uwierz, to ma duże znaczenie, bo nie wszędzie te środki dostaniesz, a bez nich to pieniądze wyrzucone w błoto. Po prostu jak dbasz tak masz :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015