#2016-06-15 01:48:51 

CzarnaMgła

Użytkownik

Witajcie. Szukam dobrego kuriera. Chodzi mi głownie o takiego, co dostarczy w miarę możliwości szybko, ale też żeby to było w jednym kawałku. Muszę wysłać kilka sprzętów agd, a jak wiadomo wszystko musi działać. :D jeśli chodzi o ceny też byłoby dobrze, gdyby nie były za duże, aczkolwiek nie jest to dla mnie jakoś kwestia priorytetowa. Priorytetem jest termin dostawy. Poleccie coś dobrego.
#2016-06-15 03:13:16 

Fructis

Użytkownik

Cześć. jak dla mnie jedno nie wyklucza drugiego. Przesyłanie tanich paczek kurierem jest dziś przecież normą. Na pewno wyszukasz coś odpowiedniego jeśli poszukasz w sieci. Jak dla mnie kurier może się spóźnić, ale najważniejsze by dostarczył to, co ma dostarczyć w takim stanie, w jakim było nadawane, bo inaczej mija się to z celem dostawy. Ot tyle z mojej skromnej strony, pozdrawiam.
#2016-06-15 04:03:51 

SzczęśliwaMania

Użytkownik

Witajcie. Ja również z chęcią bym się dowiedziała czegoś na temat usług kurierskich. Głównie interesują mnie ceny za takie usługi, a tym bardziej te międzynarodowe dostawy. Też za jakiś czas będę musiała nadać paczkę do Anglii. A nie wiem, który kurier jest godny polecenia. I też (jak na złość) będę musiała wysłać coś delikatnego, dlatego jeszcze problem z pakowaniem mnie czeka. No, ale cóż jak trzeba to trzeba. Też bym chętnie dowiedziała się, który kurier jest w miarę możliwości solidny.
#2016-06-15 05:27:57 

GniewnyHubert

Użytkownik

Hej. Widać nie wysyłaliście za dużo paczek. Ja zawsze korzystam z jednej, sprawdzonej firmy. Podaję namiar 2send.pl. Są szybcy. Jeszcze nigdy nie dostarczyli moich paczek w kilku kawałkach :D, a co do ceny można samodzielnie sprawdzić czy odpowiadają, bo wiem, że ludzie są różni. Jedni nawet jak mają coś niemal za darmo to potrafią kręcić nosem, że za drogo, więc odsyłam do strony. Pozdrowienia
#2016-06-15 05:41:25 

Dziura

Użytkownik

Potwierdzam. Firma dobra. Ceny są do przeżycia, że tak to ujmę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015