#2016-06-13 23:06:24 

ZorroPolski

Użytkownik

Gdzie nie spojrzę to wszyscy projektanci zajmują się tylko tworzeniem wizerunku danej nieruchomości od zewnątrz. Mnie interesuje kompleksowa usługa z określeniem kształtu domu oraz wskazaniem jak ma on wyglądać w środku. Wszystko ma być spójne i ładnie wyglądać. Czy są jeszcze projektanci, którzy znają się na obu stronach projektowania?
#2016-06-14 01:00:31 

KolegaOli

Użytkownik

Ze świecą szukać takich. Teraz pojawiła się specjalizacja….Na pewno znajdziesz takich w pracowni Yv design, która oferuje usługi zarówno osobom indywidualnym, jak i tym instytucjonalnym.
#2016-06-14 02:28:00 

GniewnyHubert

Użytkownik

Trzeba sporo się natrudzić, żeby taką pracownię znaleźć. Ta o której pisze kolega jest idealna do tego typu zadań. Nie ma co ukrywać, że w tej robocie to trzeba mieć bujną wyobraźnie. Jak ktoś patrzy tylko na kresi na monitorze to na pewno nie stworzy czegoś fajnego. A w końcu tego od projektantów oczekujemy, prawda :)
#2016-06-14 03:12:54 

ZorroPolski

Użytkownik

No prawda, prawda. Najbardziej to nie lubię minimalizmu w robocie. Strasznie mnie to denerwuje. Ale z tym biurem może faktycznie wypalić. Już sprawdzałem ich ofertę i wydaje się być bardzo profesjonalna. Rozmawiałem ze znajomymi i twierdzą, że to najlepsze biuro projektowe we Wrocławiu, a oni znają się na rzeczy.
#2016-06-14 04:08:38 

Bełchatowianka

Użytkownik

Stworzyć projekt to nie jest prosta robota. Sama kiedyś próbowała projektować. Na początku nawet jakieś pomysły były, ale jak przyszedł ktoś i twierdził, że chce coś zupełnie nowego, to pomysły nie przychodziły. Rzuciłam tę robotę i teraz zajmuję się zupełnie czymś innym.
#2016-06-14 06:51:15 

KolegaOli

Użytkownik

No tak, trzeba wiedzieć, jak to robić. Wyobraźnia to podstawa, a dopiero później idzie sprzęt i technologia. Rozmowa z klientem ma tylko nakierować na dany pomysł. Uderzaj do tych architektów wnętrz z Wrocławia oni spokojnie dadzą sobie radę z robotą. Lista referencyjna jest bardzo długa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015