#2016-06-02 03:38:33 

ZorroPolski

Użytkownik

Siema! Moja żona chce zrobić ogroooomny remont mieszkania. Drzwi wystawiać, okna wstawiać, ogólnie wszystko, co się da. Mówię wam istne szaleństwo. O kosztach nawet nie myślę, bo strach. Podłogi szukam. Najbardziej moją żone interesują podłogi z drewna i innych to ona nawet nie chce brać pod uwagę. No i co j a mam zrobić? Pójdę i taką podłogę jej kupię, nic innego nie wymyślę. Znacie może jakąś dobrą firmę, która sprzedaje takie podłogi? Najlepiej to jeszcze oczywiście z montażem, bo sam tego tego nie będę robić i zakładać. Jakaś pomoc z waszej strony mile widziana.
#2016-06-02 05:49:00 

KolegaOli

Użytkownik

Ale pomoc w czym, bo nie rozumiem? :D Ze my Ci to mamy przyjechać, kupić i założyć?
#2016-06-02 07:51:35 

ZorroPolski

Użytkownik

nie, chodzi mi tylko o podanie jakiejś firmy, która się na tym zna i może mi przyjechać założyć, sprzedać, wszystko zrobić.
#2016-06-02 10:42:22 

KolegaOli

Użytkownik

A, no to od razu trzeba tak było mówić. No ja znam firmę taką, bo jeszcze niedawno sam zakładałem u siebie parkiet. Znaczy oni mi zakładali. Ogólnie to podłóg drewnianych jest taki wybór, że się można przekręcić, jak będziesz chciał wybrać i kilka dni spedzic na mysleniu. Wystarczy że wejdziesz na stronę podlogikatowice.pl/podlogi-drewniane/ to się sam przekonasz, jak to wszystko wygląda i że wybór jest naprawdę spory. No jes t wczym wybierać.
#2016-06-02 12:05:18 

ZorroPolski

Użytkownik

Łooo, no tak, rzeczywiście jest. Ale coś tam wybiorę chyba. W każdym bądź razie o taką firmę właśnie mi chodziło. :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015