#2016-05-24 06:18:57 

GniewnyHubert

Użytkownik

Siemka. Ze wzgledu na prace przeprowadzam sie do Poznania, a docelowo chiałbym kupić lub wybudować tam dom. Nie znam zupełnie Wielkopolski bo tak szczerze to nigdy tam nie byłem poza szkolnymi wycieczkami do Gniezna co było wieki temu. Gdzie powinienem zacząć poszukiwania niedrogich domów? Może są jakieś dopiero odkrywane okolice, niekonicznie blisko aglomeracji które są ciche i spokojne?
#2016-05-24 08:41:18 

Dziura

Użytkownik

Pod Poznaniem jest bardzo dużo takich miejsc, Ostroróg, Jabłonowo, Tarnowo Podgórne. Naprawdę masz w czym wybierać bo są to piękne i malownicze strony a grunty nadal nie drożeją za bardzo. Najlepiej będzie jeśli w ogóle zaczniesz od drugiej strony – czyli od ogłoszeń domów na sprzedaż, np tu budownictwomoniuszko.com/domy-na-sprzedaz/. Z doświadczenia mogę Ci powiedzieć że tak będzie o wiele łatwiej i szybciej.
#2016-05-24 09:25:01 

GniewnyHubert

Użytkownik

Dzięki za szybką odpowiedź. Obejrzałem sobie te okolice w internecie i chyba juzsie zakochałem :). Piękne miejsca i do tego niedaleko od miasta. Mam nadzieje ze moje zonie tez sie spodoba i nie będzie marudzić.
#2016-05-24 11:00:54 

ZorroPolski

Użytkownik

Nie będzie bo na pewno się jej spodoba. Nie znam osoby której nie spodobałyby się te strony. Co do dewelopera to jest to bardzo dobra firma, która nie tylko sprzedaje domy ale i w dobrej cenie zajmuje się budowami, poczytaj sobie na ich stronie: budownictwomoniuszko.com/. Pozdrawiam i życzę udanej przeprowadzki i dużo szczęścia w Wielkopolsce :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015