#2016-05-23 04:40:25 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Mój syn uszkodził ramy bagaznika w motorze, a fachowiec chce niezłą sumkę za naprawę wiec postanowiłem zajac sie tym sam. Wyprostowanie i wymiana rurek nie stanowią żadnego problemu ale nie mam żadnych tarcz ani polerek do stali, wiec jesli moglibyscie podrzucić mi link do niedrogiego sklepu z takim asortymentem to bede bardzo wdzieczny.
#2016-05-23 06:32:06 

Fructis

Użytkownik

Z dostępem do niedrogich papierów ściernych, tarcz i polerek nie będzie problemu, popatrz sobie np tu: oferta.tech-poznan.pl/materialy-scierne, ale zastanawiam sie co moglbym ci podrzucic zebys obejrzal sobie mniej wiecej jak powinno wygladac polerowanie stali do motocykli. Żeby wszystko było wykonane jak nalezy i się nie odróżniało trzeba osiągnąć bardzo wysoki połysk, a to trochę żmudna praca. Niemniej opłaca się tym bardziej jeśli troche sie na tym znasz.
#2016-05-23 06:46:34 

SzczęśliwaMania

Użytkownik

Tak z ciekawości, jaką szlifierką będziesz to robił? Mój chłopak również zabiera się za podobne naprawy ale spaliła mu sie szlifierka i chcialabym na urodziny kupic mu cos fajnego i w dobrej cenie. Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.
#2016-05-23 09:28:28 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Mam wiertarkę, szlifierkę kątową i inne elektronarzędzia z logo Makita. Jak dla mnie nie ma lepszego producenta elektronarzędzi bo wyremontowałem z nimi dwa domy a cały czas działają świetnie. Poza tym podobają mi się bo są poręczne i lekkie, nie trzeba jakoś specjalnie sie z nimi gimnastykować żeby coś zrobić, a materiały użyte do glowicy są naprawdę bardzo wytrzymałe.
#2016-05-23 12:03:35 

CzarnyPies

Użytkownik

Witam, czy od tej firmy dostanę też frezarkę? Zależy mi dokładnie na górnowrzeciownowej a że słyszałem już dobre opinie o Makita to chciałbym kupić. Może ktoś z was ma i mógłby się wypowiedzieć jak się na niej pracuje, albo polecić coś lepszego?
#2016-05-23 13:40:50 

ZorroPolski

Użytkownik

Siema. Jeśli chodzi o wiertarki i szlifierki to również stawiam na japońskie firmy ale frezarki, piły taśmowe i większy sprzęt lepiej kupić od innego producenta. Nie to zebym mial jakies zle doswiadczenia po prostu wydaje mi sie ze są za lekkie i mało stabilne do cięższych prac. Tak jak pisał kolega są bardzo lekkie i poręczne, idealne do prac wykończeniowych itd. Mam nadzieje ze napisałem to w miare jasno :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015