#2016-05-23 06:27:17 

GniewnyHubert

Użytkownik

Witam. Prowadzę firmę, którą odwiedza wielu gości. Problem w tym, że dużo z nich przesiaduje w poczekalni i potem są problemy, że ktoś przyszedł wcześniej, ktoś wchodzi poza kolejnością itp.. Czy ktoś ma jakiś pomysł, jak można usprawnić proces rejestracji i przyjmowania klientów? Byłbym wdzięczny za jakieś wskazówki, pozdrawiam!
#2016-05-23 06:48:08 

Krawaciarz

Użytkownik

Według mnie powinieneś zainwestować w profesjonalny system kolejkowy, taki, który zamontuje Ci jakaś firma z zewnątrz i potem z łatwością będziesz mógł dbać o to, by każdy wchodził za porządkiem i ogólnie wszystko fajnie przyspieszyć. Mój znajomy ma firmę i też takie coś wprowadził i bardzo sobie chwali.
#2016-05-23 08:50:00 

ZorroPolski

Użytkownik

Ja też korzystam z systemu kolejkowego u mnie w kancelarii i jestem bardzo zadowolony. Ostatnio dokupowałem ładowarkę do akumulatorowych żelowych stąd: cocer-shop.pl/169-ladowarki-do-akumulatorow-zelowych, mogę naprawdę polecić zamontowanie takiego systemu.. inwestycja na długie lata.
#2016-05-23 09:01:11 

PanPola

Użytkownik

To jest mega irytujące jak się długo czeka na coś w jednym miejscu, szczególnie jak się umówiło na konkretną godzinę itp.. raz byłem umówiony w jednej firmie na 13:00 a dopiero wszedłem do przedstawiciela firmy grubo po 17.. masakra jakaś.
#2016-05-23 11:28:09 

CzarnyPies

Użytkownik

Ja właśnie mam takie podejście, że jak kiedyś będę miał firmę, to zadbam o swoich klientów.. nie dam im czekać nei wiadomo ile czasu i postaram się zainwestować w jakieś systemy, np. taki przedstawiony w cocer-shop. To jest kpina, żeby dawać ludziom czekać, a to naprawdę nie jest zdrowe..
#2016-05-23 12:06:44 

Fyjołek

Użytkownik

Mój brat kiedyś był umówiony do lekarza na 12 i wszedł wieczorem, takie kolejki.. a to doktor się spóźni, a to ktoś nie przyjdzie do rpacy, a tu ktoś następny ma pilniejszą wizytę.. ja jestem całkowicie za tym, żeby usprawnić funkcjonowanie takich placówek, te systemy kolejek wyglądają na ciekawą opcję na to.
#2016-05-23 12:42:34 

Pierwsza

Użytkownik

A pamiętam jak mi kiedyś dziadek opowiadał, że stał czasem przed sklepem po parę godzin, takie kolejki były.. a tu w dzisiejszych czasach nie zmieniło się wcale tak wiele
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015