#2016-05-23 06:50:23 

Dog

Użytkownik

Siemanko ;) Obczajcie to, organizuję swoją 18tkę i chciałbym, żeby była zrobiona z mega pompą, co by był lans i wogóle. Dlatego mamjuż wynajętą dużą salę, zakupione kegi i inne fajne trunki ;) Teraz przydaje, że przydali by się spece od muzyki, którzy to wszystko ustawią. Tylko niewiem zupełnie, kogo szukać.
#2016-05-23 07:56:21 

GniewnyHubert

Użytkownik

Cześć. No tak… wchodzisz w wiek 18 i już z alkoholem za pan brat :P Słuchaj, jak chcesz specjalistów od nagłaśniania wydarzeń (greatsound.pl/naglosnienie-koncertow) to sobie popatrz po firmach, które się tym zajmują fachowo na co dzień. Jak weźmiesz jakiegoś Ziutka, czy Lolka, który twierdzi, że on niejedną dyskotekę zrobił sam, to najprawdopodobniej ściemnia, albo zrobił coś na zasadzie wiejskiej potupaji. Wiem to z własneo doświadczenia, wierz mi… nie był lans, tylko raczej wstyd na wszystkich znajomych.

#2016-05-23 10:11:30 

CzarnyPies

Użytkownik

Siema, słuchaj młody, my kiedyś korzystaliśmy z jednej firmy, która profesjonalnie zajmowała się udźwiękowieniem na konferencji w Warszawie (greatsound.pl Warszawa), którą organizowaliśmy dla swoich kontrachentów. Goście podeszli do sprawy z pełnym profesjonalizmem. Z tego, co widziałem na ich stronie, to zajmują się też właśnie koncertami, imprezami i wszystkim podobnym. Mają też własny sprzęt nagłaśniający, co myślę sporo mówi o ludziach zajmujących się takim fachem. Wysyłam Ci do nich kontakt na PW.

#2016-05-23 10:43:06 

KolegaOli

Użytkownik

O super stary, znacznie mi w tym momencie ułatwiasz sprawę, bo nie będę musiał sam szukać. :) No i będzie impreza,jakiej znajomi na długo nie zapomna. Dzieki Pany za pomoc ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015