#2016-05-20 08:22:32 

Krawaciarz

Użytkownik

cześć, chciałbym umieścić na swojej ścianie ogromne zdjecie swojej rodziny. Ale nie podobają mi się fotki ukryte pod antyramą, w której odbijają się oślepiające promienie słoneczne. Myślałem, żeby przerobić fotkę na obraz – tak żeby nadać temu fajny klimat. Czy zastosowaliście takie rozwiązanie u siebie? Jesteście zadowoleni?
#2016-05-20 08:34:26 

SzczęśliwaMania

Użytkownik

Ja też nie lubię szpetnego wyglądu ramki ze szkłem, dlatego w swoim domu założyłam zdjęcia na płótnach, które wyglądają fantastycznie na ścianie. Przypominają obraz i dają fotkom idealny, domowy klimat. Sposób ich montażu jest łatwy i szybki, a wzmocniona bawełna z atrakcyjnym kolorem pozwala na zachowanie wysokiej jakości obrazu. Polecam!
#2016-05-20 10:56:46 

Dziura

Użytkownik

my również wybraliśmy zdjęcia na płótnie z naklejkomani.eu i efekt jest oszałamiający. Mamy zdjęcia ale jakby obraz, bez kiczu. Jakość materiałów zapewnia trwałość płótna na lata, a na dodatek jest łatwe w utrzymaniu.
#2016-05-20 11:41:58 

CzarnyPies

Użytkownik

Moja żona zamówiła mi do biura moje zdjęcie na płótnie, które świetnie gra z klasycznym wyposażeniem. Potem domówiliśmy również do naszego salonu wspólną rodzinną fotkę, bo okazało się, że z nowoczesnymi pomieszczeniami też świetnie pasuje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015