#2016-05-17 03:36:04 

GniewnyHubert

Użytkownik

Zastanawiam sie jak odpowiednio urządzić salon i nie tylko chodzi mi o rozmieszczenie mebli zeby bylo wygodnie i komfortowo ale zalezy mi na dobraniu odpowiednich materiałów które robiłyby wrażenie i budziły taki jakby respekt. Z góry dziękuję za rzeczowe odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam.
#2016-05-17 05:53:30 

Bełchatowianka

Użytkownik

Czyli chodzi ci o to zeby było drogo :). W takim wypadku postaw na dobry kamień. Wybranie odpowiednich parapetów z granitu i marmurowych podług które będą do siebie pasowały daje gwarancje niesamowitego wygladu który dodatkowo dobrze wpływa na przestrzeń. Kamien ma to do siebie ze jej nie blokuje, ale jakby poszerza i daje wrażenie przestronności. W moim salonie zdecydowałam się na jasne kolory i jestem bardzo zadowolona. Nie miałam potem problemu z dobraniem mebli i kominka, musisz tylko pamietac zeby nie przesadzic z drewnem bo słabo bedzie to pasować. Pozdrawiam.
#2016-05-17 08:38:12 

Dog

Użytkownik

Też mam kamienną podłogę i parapety, z tym że zdecydowałem się wszystko zrobić w marmurze, oprócz blatu otwartej kuchni która jest z białego granitu. Większy problem niż dobranie materiałów i kolorów sprawiło mi znalezienie odpowiedniego i niedrogiego zakładu kamieniarskiego w Poznaniu. Na szczęście pomógł mi kolega który jest z wykształcenia budowlańcem i polecił mi świetne miejsce gdzie dostałem wszystko w o wiele lepszych cenach niż u konkurencji a na dodatek doradzono mi kilka ciekawych rozwiazań. Opierajac sie n amoich doswiadczeniach polecam zaczac od wyboru odpowiedniego sklepu, a reszta pójdzie już łatwo.
#2016-05-17 11:22:47 

GniewnyHubert

Użytkownik

Też mieszkam w Poznaniu, jaki sklep mógłbyś polecić? Z tego co widziałem ceny są w miarę wyrównane, chociaż nie przeczę że bardzo wysokie. Będę wdzięczny za pomoc.
#2016-05-17 12:55:33 

Dog

Użytkownik

Firma nazywa się Unique Stone i od wielu lat działa w branży kamieniarstwa. Importuje bardzo dobrej jakości surowiec, a co najważniejsze wyłamuje się z ogólnej tendencji cenowej na rynku oferując korzystniejsze sumy.
#2016-05-17 13:59:48 

GniewnyHubert

Użytkownik

O tej firmie nie słyszałem, dzięki za informacje. Jutro bede w miescie wiec od razu sprawdze co i jak.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015