#2016-05-10 04:38:36 

GniewnyHubert

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym Wam opowiedzieć o koncepcji, o której ostatnio bardzo często myślę. Chodzi o to, że marzy mi się, by założyć własne czasopismo. Byłoby to czasopismo traktujące o komputerach, grach, trendach i opisujące nowe sprzęty. Nie wiem czy takie coś realne.. wiem, że to są potężne kwoty, by zacząć, ale w sumie.. trzeba mieć jakieś marzenie. Co Wy na to?
#2016-05-10 05:36:22 

Dog

Użytkownik

Nie widzę nic złego w tym, by założyć takie czasopismo, ba, wydaję mi się, że to naprawdę świetny pomysł! Mój znajomy siedzi w tym temacie, jest szychą w pewnym bardzo dużym czasopiśmie, którego nazwy nie wkleję, żeby nie było, że promuje.
#2016-05-10 06:30:21 

GniewnyHubert

Użytkownik

O proszę ;) miło mi, że taki fachowiec w temacie jak Ty napisał. A powiedz mi.. najbardziej mnie interesuje kwestia płyt dvd. Nie wiem gdzie mógłbym się zgłosić, żeby je wielokrotnie powielać itp.
#2016-05-10 08:09:33 

Dog

Użytkownik

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale wydaję mi się, że tutaj znajdziesz rozwiązanie: gmcd.pl/ znajdziesz pod tym linkiem świetną ofertę skierowaną dla wszystkich osób, które posiadają płyty dvd czy cd. Możesz m.in. zadbać tam o nadruk na płyty czy je wielokrotnie kopiować. Dla dużych nakładów płyt dostępne jest również tłoczenie.
#2016-05-10 09:58:21 

GniewnyHubert

Użytkownik

Super o to mi właśnie chodziło. Póki co to chętnie się dedukuję.. dzięki ;)
#2016-05-10 11:57:11 

Bełchatowianka

Użytkownik

Też kiedyś marzyłam o własnym czasopiśmie.. ale o modzie i zdrowym trybie życia. Uwielbiam pisać i bym chciała zebrać więcej osób takich jak ja, tworząc coś niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju.
#2016-05-10 13:15:48 

Dziura

Użytkownik

Zgadzam się.. pisanie ma w sobie coś unikatowego. To pozostawianie cząstki siebie za sobą, tak jakbyśmy rozczłonkowali część naszego jestestwa na drobne składowe, które składają się na piękno i oryginalność tego, kim właściwie jesteśmy. Szkoda, że w dzisiejszych czasach, zbyt dużo osób przygasza żar swojej osoby, jakimiś nędznymi usprawiedliwieniami i zjadaczami życia.
#2016-05-10 15:07:42 

StrasznaSowa

Użytkownik

Parę razy przeczytałam wypowiedź koleżanki wyżej i nie rozumiem.. co podmiot miał na myśli chcę się krzyknąć?!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015