#2016-05-06 03:01:24 

HybaONA

Użytkownik

Przymierzam się do remontu kuchni i zamierzam w niej zmienic wszystko, zaczynając od ścian i podłogi, a na meblach i dodatkach kończąc. Dlatego szukam ciekawych inspiracji na nowe wnetrze, może coś doradzicie, podpowiecie albo chociaż wskażecie jakiś interesujący kierunek?
#2016-05-06 05:14:10 

GniewnyHubert

Użytkownik

A w jakim stylu chcesz urządzić kuchnię? Jeśli na nowocześnie to poszukaj sobie informacji o frontach i blatach aluminiowych albo od razu o czymś takim jak system ścienny Zobal. Takie aluminiowe meble wbrew pozorom wcale nie muszą kojarzyć się z biurem, salą konferencyjną czy lokalem gastronomicznym. Moim zdaniem świetnie pasują do nowoczesnych kuchni
#2016-05-06 05:28:19 

Bełchatowianka

Użytkownik

Mi podobają się kuchnie na wysoki połysk, gdzie wiodąca rolę odgrywają płyty akrylowe, z których wykonuje się fronty mebli. Oczywiście trzeba do tego dołączyć jeszcze jakieś blaty na wysoki połysk, najlepiej też jakies laminowane albo mineralne. W takim zestawie ważna jest także podłoga i jak na mój gust nie pasują tu klasyczne kafle. Lepiej wyglądaja posadzki epoksydowe, tylko naprawdę nie wiem jak takie posadzki sprawdzają się w praktyce.
#2016-05-06 07:51:31 

SzczęśliwaMania

Użytkownik

Najlepiej pochodz troszke po sklepach meblowych. Tam znajdziesz mnustwo ciekawych inspiracji i na ich podstawie możesz budowac własną kuchnie aranżacje tego konkretnego pomieszczenia mogą byc naprawdę bardzo różne i wszystko zalezy od tego, jaki styl ci się podoba i jaki do ciebie pasuje. Dla jednych będzie to styl nowoczesny, dla innych wprost przeciwnie, jak najbardziej klasyczny.
#2016-05-06 08:10:02 

HybaONA

Użytkownik

O podłogach epoksydowych nawet nie pomyślałam, dzięki za podpowiedź:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015