#2016-04-19 19:06:57 

StrasznaSowa

Użytkownik

Za dwa miesiące mam wesele i chciałabym zadbać o ładny usmiech. Przede wszystkim chciałabym nieco wybielić zęby i usunąć kamień, kogo możecie polecić w Poznaniu lub okolicach? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.
#2016-04-19 21:39:54 

Koło

Użytkownik

Cześć. Też kiedyś szukałem dobrego i niedrogiego dentysty z zakresu stomatologii estetycznej w Poznaniu. Wiadomo jak wygląda życie z perspektywy studenta, wszystko jest obce, nowe i nie bardzo ma się czas na chodzenie po dentystach. W każdym razie na uczelni polecili mi ten gabinet: newdentclinic.pl. Jestem już rok po obronie magisterki i chodzę tam nadal :D. Nieważne czy pani leczyła mi ubytki, czy robiła kanałowe zawsze wszystko było zrobione profesjonalnie i dobrze, nigdy nie zdarzyły się ponowne problemy albo jakieś bóle.
#2016-04-19 23:47:39 

StrasznaSowa

Użytkownik

Też słyszałam o tym gabinecie same dobre słowa. Podobno naprawdę warto się tam przejść. Może ktoś jeszcze tam był i chciałby się podzielić wrażeniami?
#2016-04-20 01:52:18 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

witam, czy w tym gabinecie zrobię implanty zębów? Zależy mi na dobrej cenie i solidnej robocie. Już od dłuższego czasu noszę się z zamiarem wstawienia porządnych sztucznych zebow ale zawsze mi cos wypada i nie mam kiedy zabrac sie za sprawę na poważnie.
#2016-04-20 04:40:25 

Koło

Użytkownik

Myślę że nie powinno byc problemu skoro na stronie sa informacje o tego typu usługach.
#2016-04-20 06:22:43 

Dziura

Użytkownik

Też zamierzam pójść do gabinetu o którym rozmawiacie, ale nie bardzo wiem jakie są ceny usług stomatologicznych w Poznaniu jeśli ktoś mógłby tak pobieżnie rozpisać ile kosztują plomby, kanałowe, albo chociażby usunięcie kamienia o którym pisała koleżanka to byłoby super i na pewno inni tez odniesli by z tego korzysc. Pozdrawiam.
#2016-04-20 08:32:16 

Koło

Użytkownik

Ceny i tak nieustannie sie zmieniaja a zadzwonic do dentysty i zapytac ile kosztuje jakis zabieg wcale nie jest tak trudno. W dodatku część zabiegów dentysci wyceniaja jak juz zobaczą w czym problem. Z tego co wiem stawki są czasami elastyczne.
#2016-04-20 09:23:48 

Dziura

Użytkownik

W sumie masz dużo racji, taki temat trzeba by w kółko aktualizować a i tak nie wiadomo czy informacje są na pewno prawdziwe. Chciałam po prostu żeby ludzie wiedzieli kiedy coś jest za drogie i mozna szukac gdzie inadziej tanszej opcji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015