#2016-04-18 07:41:32 

Pierwsza

Użytkownik

Cześć. Jak myślicie, warto zatrudnić projektanta wnętrz do urządzenia łazienki? Czy może lepiej pójść do sklepu i skorzystać z darmowej porady przy zakupie mebli itp.? Sama już nie wiem, a narzeczony namawia mnie do cięcia kosztów. Co sądzicie?
#2016-04-18 10:05:32 

Bełchatowianka

Użytkownik

Moim zdaniem lepiej iść do projektanta. Problem z projektami robionymi w sklepach jest taki, że oni z reguły używają w wizualizacjach wyłącznie rzeczy, które sami sprzedają i w takim przypadku zdarza się, że są to po prostu meble nie do końca dopasowane do pomieszczenia. W przypadku problematycznych powierzchni to w ogóle odpada… ja bym poszła do projektanta.
#2016-04-18 10:41:03 

HybaONA

Użytkownik

Kochana, idź do projektanta i rób wszystko pod wymiar. Serio, tak będzie najlepiej. Narzeczonego nie słuchaj, wiadomo, że chce dobrze, ale czasami trzeba wyłożyć więcej, by ostatecznie zaoszczędzić i nie robić już żadnych poprawek. Mogę polecić to biuro projektowe: 3wymiary.pl/projektowanie-i-aranzacja-wnetrz/ . Mają salon w Poznaniu, a pracujący tam architekci wieloletnie doświadczenie w pracy. Zrób sobie jakiś katalog ze zdjęciami łazienek, które Ci się podobają oraz takimi, które absolutnie nie i zgraj na pendrive. Przyda im się podczas projektowania. Powodzenia :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015