#2016-04-07 23:16:59 

Krawaciarz

Użytkownik

Zdiagnozowano u mnie zespół drażliwych jelit i zalecono profesjonalne leczenie. Początkowo myślałem że to jakaś przewlekła niestrawność, bóle brzucha i nagłe biegunki przeplatane z zatwardzeniami. Niestety okazało się że to coś poważniejszego. Najgorsze jest to że szukałem przyczyn tej choroby i niestety nie znalazem zadnych konkretnych informacji. Tak czy inaczej na tym etapie szukam dobrego lekarza który zajmuje się leczeniem chorób jelit. Bardzo proszę o polecenie kogoś sprawdzonego. Pozdrawiam.
#2016-04-08 01:18:38 

HybaONA

Użytkownik

Takie choroby się zdarzają nie ma czym się przejmować. Medycyna dziś jest tak mocno rozwinięta ze z pewnoscia szybko Ci pomoga i wrocisz do formy. Z jakiego miasta szukasz tego lekarza?
#2016-04-08 03:26:40 

Krawaciarz

Użytkownik

Jeśli będzie dobry to i na drugi koniec Polski pojadę, ale jestem z Poznania.
#2016-04-08 03:59:34 

HybaONA

Użytkownik

Wiesz, nie wiadomo ile spotkań Cię czeka więc lepiej szukać kogoś na miejscu. W Poznaniu na pewno znajdziesz kogoś kompetentnego.
#2016-04-08 05:40:40 

Fyjołek

Użytkownik

Cześć wam. W Poznaniu przyjmuje bardzo dobry proktolog, który zajmuje sie wlasnie takimi przypadkami i ma bardzo dobre opinie. Przyjmuje w tej przychodni: proctogin.pl. Przechodziłam tam leczenie przepukliny i jestem bardzo zadowolona. Z początku byłam zmartwiona jak Ty i bardzo źle mi było z samym faktem ze cos sie dzieje niedobrego u mnie, ale po kilku spotkaniach z panem doktorem nie dość że lepiej się poczułam bo jest bardzo pozytywną osobą to do tego rzeczywiście choroba zaczela ustepowac. Szczerze polecam.
#2016-04-08 07:12:59 

PanPola

Użytkownik

Również przechodziłem kurację u tego lekarza i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalista w kazdym calu, po którym widać że jest lekarzem z powołania. Polecam każdemu Poznaniakowi który ma problem zdrowotny bo naprawdę warto.
#2016-04-08 10:06:01 

Krawaciarz

Użytkownik

Bardzo dziękuję za wsparcie i polecenie gabinetu. Czytałem o nim trochę opinii w sieci i rzeczywiście ludzie bardzo pozytywnie sie o nim wypowiadaja. Jesli jest tak jak opisujecie, ze jest lekarzem z powolania i potrafi dobrze wyleczyc chorobe jednoczesnie odpowiednio podchodzac do pacjenta to nie mam nad czym dluzej sie zastanawiac. Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015