#2016-04-07 05:13:25 

KrólowaLata

Użytkownik

Cześć kochani. Mój chłopak aktualnie studiuje na filologii angielskiej w Warszawie. W naszej ostatniej rozmowie doszliśmy do wniosku, że mógłby spróbować przystąpić do jednego z egzaminów Cambridge English. Wybór padł na egzamin CAE i tu pojawia się moje pytanie. Czy moglibyście mi trochę więcej powiedzieć o tym egzaminie, ewentualnie gdzie mogłabym poczytać o tym. Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź.
#2016-04-07 07:55:56 

HybaONA

Użytkownik

Witaj koleżanko. Egzamin CAE - Certificate in Advanced English to międzynarodowy egzamin z języka angielskiego opracowany przez Cambridge English Language Assessment (wcześniej znany jako University of Cambridge ESOL Examinations). Jest on ukierunkowany na poziom C1 poziomu biegłości językowej (CEFR) i może być wykorzystany po to by zacząć studia lub pracę w anglojęzycznych krajach. Możesz o nim więcej poczytać na stronie, z której sam zazięgałem informacji - https://fce.pl/certyfikaty-egzaminy/cae bo egzamin CAE to naprawdę świetne rozwiązanie dla osób, które chciałyby pracować na wyższych stanowiskach. W Australii przykładowo to jeden z warunków dostania się na uczelnie oraz ubiegania się o stypendium naukowe.

#2016-04-07 08:52:39 

KrólowaLata

Użytkownik

O! Bardzo dziękuję. Już się zabieram za lekturę. Te informacje mi wystarczą bo strona, którą podałaś wyczerpuje interesujący mnie temat.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015