#2016-04-06 02:22:34 

GniewnyHubert

Użytkownik

Wraz z żoną szukamy we Wrocławiu sprawdzonego psychologa dla 17-letniego syna. Zależy nam na dyskrecji i podejściu do młodzieży. Dziecięcych terapeutów jest mnóstwo, ale to już taki wiek, że powinien być traktowany jak dojrzały człowiek. Jeśli ktoś z użytkowników forum zna gabinet dla dorosłych, z możliwością sesji dla nastolatka, to będę wdzięczny za polecenie. Pozdrawiam.
#2016-04-06 03:29:08 

Krawaciarz

Użytkownik

Zawsze mnie bawią tacy ludzie, którzy nie umieją sobie poradzić z wiekiem dojrzewania u dzieciaków i zwalają ten problem na innych
#2016-04-06 05:50:27 

HybaONA

Użytkownik

No bardzo zabawne proszę Pana. Udawać, że dziecko jest normalne, bo KAŻDY TAK MA to jest łatwo. Myślę, że matka, czy ojciec decydujący się na pomoc specjalisty to właśnie osoby, które mają odwagę zmierzyć się z problemami poważnie. A do rodziców zadających pytanie – warto sprawdzić na stronie psycholog-wroclaw.info.pl. Miałam doświadczenie z tą psychoterapeutką i mogę szczerze polecić. Pod tym linkiem psycholog-wroclaw.info.pl/metody-pracy można się zapoznać konkretnie z metodami pracy.
#2016-04-06 06:25:49 

Bełchatowianka

Użytkownik

Nikt nie zna sprawy, więc trudno oceniać, ale trudno zaprzeczyć, że bogatym ludziom się czasem faktycznie nie chce po ludzku porozmawiać ze sobą nawzajem i wolą wysyłać dziecko, żonę, męża, czy kogokolwiek na terapię.
#2016-04-06 08:32:17 

CzarnyPies

Użytkownik

Taka przyszła do nas moda z zachodu. Polacy się naoglądali filmów z Hollywoodu, gdzie każdy chodzi do psychologa nawet z największymi bzdurami. Teraz też chcą być tacy cool i tworzą sobie problemy z kosmosu
#2016-04-06 09:16:25 

HybaONA

Użytkownik

Jasne, moja przyjaciółka kazała swojemu partnerowi się pobić, żeby miała powód do położenia się na kozetce… Wkurza mnie takie podejście. Nie mówię, że to się nie zdarza wcale, ale jest całe mnóstwo osób, które dzięki profesjonalnej terapii zaczęły w końcu normalnie żyć. Zawsze będę zdania, że wizyta u psychologa nie zaszkodzi na pewno, a jest duża szansa, że pomoże.
#2016-04-06 09:57:08 

SzczęśliwaMania

Użytkownik

Nie powiedziałabym, że mamy taką modę. Zdarza się wyśmiewanie ludzi chodzących do psychologa, albo posyłających tam dziecko. Chyba nic gorszego nie można im zrobić, niż w ten sposób zniechęcać do próby znalezienia wyjścia z sytuacji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015