#2016-04-06 04:33:45 

CzarnaMgła

Użytkownik

Cześć.. jestem mocno podłamana bo ostatnio byłam na konsultacji dentystycznej u jednej znajomej i mi powiedziała, że niestety musze postawić na implanty, bo już nic nie da isę zrobić. Powiem Wam, ze nigdy jakoś nie przykładam uwagę co do swoich zębów i tego jak wyglądają.. co prawda regularnie je myłam itp. ale nie myślałam, że w wieku 30+ lat się doczekam implantów.. no ale już koniec tego rozpaczania. Chciałabym Was zaptać, czy ktoś może poratować linkiem, żeby znaleźć dobrego dentystę z Poznania lub okolic, który by się podjął wstawieniem takich itp. ktoś może coś polecić? Jakiś link itp.?
#2016-04-06 07:08:03 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Polecam wejść na tę stronkę: duodenti.pl/uslugi/implanty/ masz tam opisaną całą procedurę związaną z wstawianiem implantów, protez itp. poczytaj sobie koniecznie i myślę, że nie masz co do tego podchodzić tak drastycznie. Jak profesjonalista zrobi Ci zęby, to będą jak nowe i w ogóle nie będzie widać, że to nie Twoje itp. teraz jest taka technologia, że piękny uśmiech jest na wyciągnięcie ręki
#2016-04-06 07:27:33 

CzarnaMgła

Użytkownik

Weszłam na tę stronę duodenti.pl/ i musze powiedzieć, że faktycznie wygląda bardzo przyjaźnie i pod tym linkiem mogę poczytać o ich różnych usługach dentystycznych, ofercie itp. Dzięki Ci bardzo za ten link i ogólnie za słowa otuchy.. może faktycznie nie będzie tak źle ;)
#2016-04-06 07:40:02 

Fructis

Użytkownik

Mój tata ma implanty i ogólnie całe zęby zrobione od podstaw i ma naprawdę piękny uśmiech. Jakby ktoś go nie znał to by wiedział, że matakie zęby od zawsze. Nie ma się co uprzedzać ;)
#2016-04-06 08:07:51 

ZorroPolski

Użytkownik

Ja przez długi czas miałem potężne kompleksy przez swoje zęby. Otóż przednie zęby mi sporo wystawały i dużo osób mnie przezywało królik, wiewiorka itp. to było bardzo przykre i wpędziło w niską samooocenę itp. potem poznałem swoją obecną żonę i ona mnie szybko oduczyła wszelkich kompleksów ;) W między czasie założyłem sobie aparat, usunąłem zęby, które wypychały inne i nie mam już odstających zębów.. za to cudowną kobietę przy swoim boku ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015