#2016-04-01 01:02:52 

Fructis

Użytkownik

Hejo! Witam Was na forum. Dawno mnie tu nie było, ale mam teraz pytanie, to wróciłem i mam nadzieję, że ktoś mi tu wreszcie pomoże, bo już siły nie mam szukać więcej. Jestem zainteresowany kitesuringiem. Wiecie coś ten temat? Gdzie najlepiej się wybrać na taki kurs? Jeśli w ogóle taki kurs jest organizowany?
#2016-04-01 03:40:40 

GniewnyHubert

Użytkownik

Siema. Oczywiście, że takie kursy są. Wejdź sobie na stronę kitestation.pl/pl/ . To jest firma Kite Station, oni się zajmują od jakiegoś czasu uczeniem kitesurfingu i całkiem dobrze im to wychodzi. Wszyscy zawsze są zadowoleni z tego, czego się nauczyli, bo to naprawdę świetne tam być. Sam też miałem okazję się od nich uczyć i dlatego wiem, jak to wygląda. Jak się zdecydujesz, to zobaczysz, że naprawdę nie ma czego żałować, bo jest świetnie.
#2016-04-01 06:21:00 

Fructis

Użytkownik

No super, a jakoś więcej coś na ten temat? :D Jakieś informacje, szczegóły, opinie, chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć. :D
#2016-04-01 07:14:33 

GniewnyHubert

Użytkownik

No co ja mogę powiedzieć… Kurs na Sycylii, to widzisz, dodatkowy atut, bo miejsce takie świetne. Ludzie młodzi, bardzo zgrani, ale wszystko się odbywa naprawdę na wysokim poziomie. Także no. Warto. I nawet się nie ma co zastanawiać, bo Ci miejsce ktoś sprzed nosa zwinie i tylko będziesz żałował, że nie zapisałeś się wcześniej. Także ten. Działaj i się z nimi kontaktuj umawiaj, bo naprawdę warto.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015