#2016-03-30 04:00:34 

Krawaciarz

Użytkownik

Jestem właścicielem auta klasy Grand Tourer który mam zamiar sprzedać. Rozglądałem się juz w ofertach komisów ale ceny zupełnie mnie nie zadowalają a na prywatnego nabywce nawet nie mam co liczyć bo ogłoszenie jest wystawione od dwóch miesięcy i cisza. Mieszkam pod Katowicami i tak sobie myślę że w Warszawie byloby zapewne łatwiej ale nie mam zamiaru przeprowadzac się żeby sprzedać samochód. Co mi doradzacie?
#2016-03-30 06:42:40 

Bełchatowianka

Użytkownik

cześć, mój mąż miał podobny kłopot. Jeździł po skupach aut w Krakowie aż do momentu kiedy zainteresowałam się tematem i znalazlam w internecie firmę która zajmuje się skupem wszystkich aut wraz z dojazdem do klienta. Wszystko poszło szybko, a zaoferowana cena była jak najbardziej odpowiednia.
#2016-03-30 09:25:53 

CzarnyPies

Użytkownik

Co prawda nie mam Grand Tourera ale musialem kiedyś szybko sprzedac auto i również skorzystałem z oferty podobnej firmy. Tu masz link do ich oferty z mojego miasta – Bydgoszczy: superautomarket.pl/bydgoszcz/ gdzie mozesz sobie przeczytac dokladnie jak to wszystko dziala i na czym polega.
#2016-03-30 10:52:21 

KolegaOli

Użytkownik

Jeśli chodzi o skup aut Katowice mają sporo komisów, ale szczerze cieszę się że pojawiła się jakaś nowa alternatywa bo z pewnością wpłynie to korzystnie na jakość aut i ich ceny. Im większa płynność tym lepiej dla każdej ze stron transakcji.
#2016-03-30 11:26:28 

HybaONA

Użytkownik

W Katowciach w zasadzie nie da się kupić dobrego auta, ani sprzedać za dobrą cenę, chyba że osobie prywatnej ale wydaje mi się że im z tym jest trudniej bo coraz mniej osób zmienia auta na lepsze. Mój mąż też bardzo dlugo walczył ze sprzedażą auta i dopiero ktoś z Wielkopolski po niego przyjechał. Pozdrawiam
#2016-03-30 11:39:06 

Krawaciarz

Użytkownik

Wielkie dzięki za rzeczową pomoc, mamy tu calkiem ciekawą dyskusje :). Zrobiłem tak jak było na stronie, czyli wypełniłem formularz online, chwilę potem zadzwonił ktoś z tej firmy i umówił sie na ogledziny auta. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale mam jakieś dobre przeczucia, że w końcu coś się ruszy i uda mi sie go sprzedać za dobrą cenę. Wszystkiego dobrego i równiez pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015