#2016-03-25 05:41:30 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Dzień dobry. Mam taki mały problem. Ponieważ muszę od siebie z mieszkania przewieźć kilka rzeczy do domu rodziców. Jest tego za dużo, żeby wozić to komunikacją miejską, a niestety nie posiadam samochodu, żeby to zapakować i zawieźć. Znajomi też niechętnie pomogą, bo nikt z nich czasu nie ma, żeby jechać przez całą Warszawę z moimi tobołami. Ktoś wie, co mam zrobić w tej sytuacji? Ktoś poratuje jakimś rozwiązaniem?
#2016-03-25 06:13:39 

PanPola

Użytkownik

No chyba najlepiej by było, jakbyś załątwiłą jakąś firmę, która się zajmuje transportem bagażowym w mieście Warszawa. Moim zdaniem to będzie najlepsze, najtańsze i najmniej problemowe rozwiązanie. Dużo to kosztować nie będzie, więc nie musisz się martwić, że zapłacisz jakieś słone kokosy, bo wcale. Ot, jak jakaś zwykła taksówka, tyle że Twoje rzeczy sobie nią pojadą. :P

#2016-03-25 06:37:00 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

O, to nie wiedziałam, że coś takiego można zrobić? Gdzie tego szukać, jak się rozglądać, na co zwracać uwagę? Bo ja jestem zielona i nie mam bladego pojęcia, jak się za to zabrać.
#2016-03-25 07:36:56 

PanPola

Użytkownik

Popatrz sobie w internecie, jakie firmy się tym zajmują. Mogę Ci polecić jedną, z której ja ostatnio korzystałem. Znajdziesz ją tu, pod tym linkiem transportwiki.com.pl/. Jak tam wejdziesz, to już dowiesz się na pewno wszystkiego, bo tam dość sporo informacji jest. No i dowiesz się też, jak się z nimi umówić, bo info o kontakcie też zamieścili. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015