#2016-03-15 03:07:22 

ZorroPolski

Użytkownik

Już niedługo wioasny czar i trzeba zmienić kapciuszki z zimowych na letnie. W tym roku przymierzam się do inwestycji w zamianę opon uniwersalnych na typowo opony letnie i ziomowe. Także co polecacie i w co sami inwestujecie?
#2016-03-15 05:59:08 

Bełchatowianka

Użytkownik

A że tak zapytam, to dlaczego chcesz odchodzisz od jeżdżenia na oponach uniwersalnych. Nie jest to wygodniejsze? Nie pytam złośliwie, tylko sama korzystam z opon uniwersalnych a duzo juz słuszałam o minusach takiego rozwiąznaia i się boję.
#2016-03-15 06:46:15 

ZorroPolski

Użytkownik

A widzisz, jak mieskzałem w centralnej polsce to nie było takiego problemu i na uniwercalnych smigałem śmiało i bez obaw że wpadnę któregoś dnia w poslizg. Ale od niedawna przeprowadziłem się na polski biegun zimna za poszukiwaniem chleba do życia i okazuje się, że przy minus trzydziestu stopniach i oblodzonej drodze opony uniwersalne stwarzają zagrożenie...
#2016-03-15 08:40:45 

KolegaOli

Użytkownik

I bardzo mądrze robisz, że odchodzisz od opon uniwersalnych, nie chcę nic mówić, ale takie „sknerostwo” na bezpieczenstwie jeszcze nikomu nie wyszło na dobre. Opony letnie są robione z innej mieszkanki gumy i mają inny bieżnik, żeby przyczepność na suchej powierzchni była lepsza. W moim przypadku egzamin najlepiej zdały amerykańskie opony Dunlop i nic dziwnego w końcu w większości stanów jest „ciepło”.
#2016-03-15 11:34:06 

CzarnyPies

Użytkownik

Ja mieszkam na Polskim biegunie z białymi niedźwiedziami od urodzenia i mam już sprawdzone opony Firestone. Polecam
#2016-03-15 12:53:24 

ZorroPolski

Użytkownik

A słyszałem że są dobre, ale też i drogie i ciężko dostępne. Gdzie je kupujesz mój lokalny rodaku?
#2016-03-15 13:41:43 

CzarnyPies

Użytkownik

No na pewno nie w Suwałkach :P Wiesz kupuję przez Internet na sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-przemyslowe-Firestone. Musisz tylko pogrzebać i zobaczyć co cię interesuje. Ogólnie to dużo mówić nie trzeba, Firestone podlega pod japoński koncern BRIDGESTONE, a to juz jakość japonska, więc zachwalać nie trzeba.
#2016-03-15 14:21:55 

ZorroPolski

Użytkownik

To prawda, zachwalać nie trzeba, ale cenowo wychodzi chyba lepiej kupić komlet opon Dunlop, przynajmniej jeśli chodzi o opony letnie, bo na zimę to będe się chyba kierował właśnie w stronę firestone. Wiadomo o ile oczywiście czas i pieniądz pozwoli. Ale jestem dobrej myśli. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015