#2016-03-13 23:07:42 

PanPola

Użytkownik

Witam! W firmie w ktorej pracuje pojawiło się ostatnio sporo nowych osób i pojawił się pomysł, by zorganziowac dla nich profesjonalne szkolenie? Z tego powodu szukam obecnie jakiegoś hotelu pod poznaniem czy Sali konferencyjnej, gdzie można by było takie szkolenie zorganizować. Chodzi o to, by miejsce było jak najbardziej komfortowe i dobrze wyposażone w podstawowe spzęty. Kluczowy czynnik stanowi również cena.
#2016-03-13 23:25:41 

Bełchatowianka

Użytkownik

Jeśli chcesz znaleźć fajne miejsce w dobrej cenie, proponuje skoncentrowac się na salach konferencyjnych w okolicy Poznania. W centrum raczej będzie drożej. Przejrzyj ofertę okolicznych hoteli i centrów konferencyjnych, a szybko znajdziesz cos ciekawego.
#2016-03-14 01:31:50 

PanPola

Użytkownik

Tez mi się tak wydaje. Przejrzałem już wstepine oferty obiektow z poznania i ceny rzeczywiście są dość wysokie. Bardzije zależy mi na czymś w konkurencyjnej cenie.
#2016-03-14 03:08:58 

KrólowaLata

Użytkownik

Ja ostatnio byłam na konferencji w hotelu z tej strony: hotel-agro.pl Miejsce naprawdę fajne, standard wysoki, wyposażenie jak najbardziej na plus. Może zapoznaj się z ich ofertą i sprawdź czy i Tobie będzie odpowiadac.
#2016-03-14 04:29:18 

PanPola

Użytkownik

Przejrzałe właśnie odpowiednią zakładkę na ich stronie - hotel-agro.pl/oferta/wynajem-sal-na-konferencje/ i oferta prezentuje się całkiem ciekawie. Wysłałem nawet zapytanie z prośą o wycenę. Pozostaje tylko wierzyć, że proponowane warunki będą konkurencyjne i problem będzie rozwiaany.
#2016-03-14 07:28:48 

KrólowaLata

Użytkownik

Daj znać czy rzeczywiście tak będzie. Jeśli nie,będziemy dalej szukać czegoś odpowiedniego. Znajde jeszcze kilka innych typów.
#2016-03-14 08:42:47 

PanPola

Użytkownik

Podziel się koniecznie, a orównamy ze sobą kilka konkurencyjnych ofert i wybierzemy najlepsze miejsce na szkolenie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015