#2016-03-11 02:55:00 

GniewnyHubert

Użytkownik

Wertuję oferty i próbuję znaleźć ciekawą wypożyczalnię, która udostępni mi samochód na kilka miesięcy w dobrej cenie. Ofert jest mnóstwo, ale nie mam za bardzo jak ich zweryfikować. Czekam na wasze opinie i wskazanie tej jednej jedynej, najlepszej.
#2016-03-11 05:01:39 

KrólowaLata

Użytkownik

Ofert naprawdę jest mnóstwo. Też miałam z tym zawsze problem, bo auto było mi potrzebne co kilkanaście dni. Co dwa tygodnie robiłam nowe poszukiwania, bo myślałam, że uda mi się znaleźć w końcu coś lepszego. Teraz korzystam tylko z jednej opcji. To wypożyczalnia Torcar, której usługi bardzo polecam.
#2016-03-11 06:07:40 

CzarnyPies

Użytkownik

Słyszałem o tej wypożyczalni i tylko same pozytywne opinie. Jednym słowem można z niej korzystać. Rozumiem, że oferują cały pakiet świadczeń, jak to ma miejsce w przypadku innych wypożyczalni, bo inaczej to nie będę zainteresowany.
#2016-03-11 07:26:37 

Pierwsza

Użytkownik

Mogę ci powiedzieć tyle, że nie mają takiej oferty jak inne wypożyczalnie. Mają ja zdecydowanie lepszą. Szczególnie fajne jest to, że ceny wynajmu możesz negocjować, przez co zapłacisz jeszcze mniej. Zachęcam do odwiedzin strony torcar24.pl/aktualnosci/n/wynajem-aut.html , gdzie znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące współpracy.
#2016-03-11 08:53:01 

ZorroPolski

Użytkownik

Fajnie, że są elastyczni względem klienta. Ciekawe jest również to, że dostarczają auto na miejsce i nie musisz się fatygować po jego odbiór.. Zwykle jest to bardzo uciążliwe, bo musisz prosić kogoś żeby cię podwiózł.
#2016-03-11 10:51:24 

HybaONA

Użytkownik

No i tak działa profesjonalna wypożyczalnia samochodów - małe miasta przy dużych aglomeracjach miały dotychczas braki w tej dziedzinie, ale od kiedy jest Torcar, w Opalenicy, Luboniu, Mosinie i innych okolicznych miejscowościach nie ma mowy o trudnościach w dostępnie do wynajmu aut.

#2016-03-11 12:37:24 

Koło

Użytkownik

Ja na pewno będę potrzebował takie auto na wakacje. Wtedy zawsze szykuje się jakiś dalszy wyjazd, a wolę to zrobić pewnym samochodem. Mój mimo, że ma dopiero kilka lat to lubi sobie co jakiś czas odpocząć na podnośniku.
#2016-03-11 15:04:24 

Bełchatowianka

Użytkownik

Taki jest już przywilej starych samochodów. W swojej karierze miałam już kilka marek i każda ma coś takiego co się w końcu popsuje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015