#2016-03-09 05:10:47 

HybaONA

Użytkownik

Które biuro podróży jest stanie zagwarantować mi określony standard obiektu noclegowego. Naczytałem się sporo o nieuczciwych ofertach i teraz strach wybrać coś w obawie, że nie będzie to wyglądało tak jak powinno. Czy znacie jakieś pewne biuro, które może zagwarantować profesjonalną usługę.
#2016-03-09 07:42:03 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Rynek biur podróży i tak został już bardzo mocno przerzedzony pod względem nieuczciwych graczy, ale masz rację, że i teraz można jeszcze spotkać tych co grają nie tak jak powinni. Osobiście to polegam zawsze na znajomych, którzy mieli okazję nocować w danym miejscu. Jako, że mam ich dość sporo, to też lista rekomendacji jest bardzo szeroka.
#2016-03-09 08:10:30 

Dziura

Użytkownik

Jeśli chcesz pewnego wypoczynku to spróbuj na stronie jaamtravel.pl/hotele-i-wycieczki/. To doskonałe źródło informacji, gdzie można spędzić ciekawy urlop bez niespodziewanych przygód. Z resztą same biuro zadba o to, żeby klient czuł się wyjątkowo na takiej wycieczce.
#2016-03-09 08:33:33 

ZorroPolski

Użytkownik

Mogę tylko potwierdzić, że biuro podróży Jaamtravel.pl jest pod tym względem bardzo wiarygodne. Trudno to napisać o wielu innych, które w swoich folderach mają napisane niestworzone rzeczy, a faktycznie człowiek zastaje co innego.
#2016-03-09 11:02:31 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Polecam usługi tego biura. Lista miejsc noclegowych i wycieczek jest bardzo ruchoma, bo to branża, która podlega cały czas ewolucji. Jedni wycofują się z interesu, inni do niego wchodzą, zatem rotacja jest bardzo duża. Trudno czasami uchwycić, co faktycznie można klientowi zaproponować.
#2016-03-09 12:09:51 

CzarnyPies

Użytkownik

Klient zawsze chce, żeby było tanio i wygodnie. Czasami te dwie rzeczy nie idą ze sobą a parze, więc trzeba wypośrodkować oczekiwania. Jestem zdania, że za dobre pieniądze można przeżyć niesamowitą wycieczkę i to właśnie z biurem podróży, o którym mówimy.
#2016-03-09 14:00:58 

Pierwsza

Użytkownik

Lubię czuć się wyjątkowo na takich wyjazdach. Lubię zwiedzać to co najpiękniejsze i lubie mieć dostęp do wszystkich atrakcji, jakie proponuje mi dany rejon. I właśnie w tym biurze dostaje wszystko, czego potrzebuję.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015