#2016-02-19 08:22:47 

Pierwsza

Użytkownik

Witam wszystkich, chciałabym ładnie urządzić z mężem nasz nowy dom i zastaawimy się gdzie zainstalowac kominek. Mi się marzy w sypialni, żeby było romantycznie i klimatycznie, ale mój mąż twierdzi, że lepiej w salonie. Jak jest naprawdę i dlaczego? Jak go przekonać?
#2016-02-19 08:40:16 

KrólowaLata

Użytkownik

Po prostu może powiedz mu do czego ten kominek może wam służyć? Mi też się podoba pomysł kominka w sypialni.
#2016-02-19 09:05:49 

GniewnyHubert

Użytkownik

Przede wszystkim to mąż ma rację, bo kominek powinien być montowany w pokojach relatywnie dużych, podejrzewam, że sypialnia taka nie jest. Chocdiz o to, że trzeba zamontowac specjalny system wprowadzania świeżego powietrza do kominka, a ten zabiera nieco miejsca. Z kolei to ciepłe powietrze, które sobie napalisz to powinno się równomiernie rozprowadzić po domu i znów potrzebna do tego jest odpowiednia instalacja. Jak mi nie wierzysz na słowo to nie wierz, możesz sobie pocztać więcej tu: kominki.org/kominki/abc-kominka/art,2714,uklad-nawiewu-swiezego-powietrza-do-kominka.html . Może słowa ekspertów cię przekonają do tego, że kominek w sypialni to kiepski pomysł.
#2016-02-19 11:26:37 

Pierwsza

Użytkownik

Wielka szkoda, bo widziałam w filmach, że tak było i strasznie mi się to zawsze podobało. No ale jeśli ktoś kto się zna twierdzi, że lepiej, żeby w spialni nie to lepiej nie
#2016-02-19 14:03:17 

KrólowaLata

Użytkownik

Ja tam widze inne rozwiązanie: po prostu zróbcie sobie o wiele większą sypialnię hahhah Skoro problemem może być przestrzeń to sobie ją stwórzcie. Ostatecznie jeszcze domu nie wykończyliście a wszystko przedtem mozna zmienić.
#2016-02-19 15:50:38 

Pierwsza

Użytkownik

Nie do konca, pokoje już są ustalone, nie bardzo jest jak je teraz przebufowywać. Będę musiała się pogodzić z faktem że kominka przy łóżku nie będzie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015