#2016-02-16 11:26:54 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Prowadzę nieduzy motel nad morzem ktory odwiedzają w szczególności młode malzenstwa z dziecmi. W poprzednim roku rozbudowalam obiekt o kilka dodatkowych pokoi i nowe atrakcje. Chcialabym rowniez zainwestowac w plac zabaw, aby dzieci mogly jeszcze lepiej sie bawic. Nie mam na mysli nieczego duzego, wystarczy piaskownica, zjezdzalnia, kilka drabinek, moze jakis domek z tych ktore ostatnio sa takie modne. Kto moglby mi wskazazac sklep albo dostawce gdzie nabede cos takiego?
#2016-02-16 13:12:50 

HybaONA

Użytkownik

Jako wieloletnia właścicielka malej sieci hoteli chce Ci powiedziec ze idziesz w dobrym kierunku. W miejscowosciach nadmorskich wazne jest inwestowanie w zadowolenie dzieci bo to one pozniej najlepiej pamietaja gdzie sie dobrze bawily i przekonuja swoich rodzicow aby tam wrocic. Im lepszy bedzie ten plac zabaw tym wiecej klientow do Ciebie wroci. Pozdrawiam.
#2016-02-16 14:57:46 

GniewnyHubert

Użytkownik

Witam, to co napisala kolezanka to bardzo mądre slowa, dzieci są kluczem do zadowolenia calej rodziny. Odpowiadajac na Twoje pytanie, wejdz sobie tu sklep.rscbis.com.pl/place-zabaw-winnetoo-cat-5.html . Masz naprawdę duży wybór różnych segmentów które możesz dowolnie laczyc. Zamawialem u nich rozne rzeczy i oceniam bardzo pozytywnie. Asortyment szeroki, ceny konkurencyjne, a jakość jedna z lepszych na rynku.
#2016-02-16 16:07:28 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Bardzo dziękuję. Kolega, który prowadzi hotel rowniez mi ich polecal wiec to musi byc dobra firma. Pozdrawiam i wszystkeigo dobrego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015