#2016-02-08 10:13:26 

HybaONA

Użytkownik

Moje stopy są biedne i wołają o pomoc. Kupiłam sobie masażer i rzeczywiście troszke pomaga, bo masuje, ale są też inne problemy,już bardziej kosmetyczne. Czy ktoś może mi pomóc i polecić kogoś ze stolicy do tego typu pracy?
#2016-02-08 11:27:53 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Chyba wiem czego szukasz i mogę ci polecić najlepszy pedicure w Warszawie, z którego korzystam nie tylko ja ale teraz już i wszyskie babeczki w mojej pracy. Kontakt dostałam od kumpeli z roboty, która raz przyszła w sandałkach i tak pięknych pzurkach, ze nie moglam uwierzyć. No i tam już zostałam.
#2016-02-08 13:33:09 

HybaONA

Użytkownik

O ja, taka jest dobra? Od dłuższego czasu szukam takiej osoby to prosze powiedz mi gdzie jest ta cudotwórczyni, bo coś mi się zdaje, że moje stopy nie będą dużo dłużej tolerowały tej sytuacji.
#2016-02-08 15:39:06 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Na mokotowie jest salon, w którym zrobić mani, pedi i rzęsy, to przy okazji można sobie zrobić full service.Jak jestem po wypłacie to dość często tam zaglądam :) Co do rąk to najczęściej kładę żel, bo potrafi tak go położyć, że paznokiec w ogóle nie jest zniszczony, a juz na pewno nie bardziej niż przy normalnym lakierze. Zawsze dzięki temu mam piękne dłonie i stopy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015