#2016-02-04 04:38:46 

HybaONA

Użytkownik

Prowadzę domowe przedszkole. Przez poprzedni rok miałam mało klientów, ale w tym roku zapowiada się bardzo dużo pracy. Wpadłam na pomysł, żeby lekko odświeżyć ściany, myślę że zachęci to klientów. Niestety nie mam pomysłów jak to zrobić. Pieniądze się znajdą jeżeli pomysł będzie ciekawy. Zainwestuję trochę w biznes. Czy ktoś może ma jakieś sugestie?
#2016-02-04 05:21:06 

KrólowaLata

Użytkownik

Zastanawiałaś się nad fototapetą? Znalazłam przed chwilą na jednej ze stron internetowych bardzo ciekawy wzór. Wejdź na decorshop.eu/produkty/fototapety/kwiaty-c42 i zobacz sama. Wydaje mi się, że takie wzory są miłe dla oka i idealnie wpasują się w twoją działalność.
#2016-02-04 06:46:46 

Bełchatowianka

Użytkownik

Wszystko zależy ile chcesz przeznaczyć na to pieniędzy. Jeżeli budżet jest spory to mogła byś się zastanowić nad kimś kto zrobi rysunki znanych bajek na ścianach. Jest to bardzo fajna opcja tylko trochę droga. Możesz też zrobić to sama, wystarczy ci rzutnik i trochę zdolności manualnych. W ostateczności kupujesz tapetę w jakieś ciekawe wzory i tyle. Liczy się kreatywność.
#2016-02-04 08:22:13 

Dog

Użytkownik

To ja mam dla ciebie bardzo kreatywny sposób. Jeżeli nic nie stoi na przeszkodzie, możesz zachęcić maluchów do zabawy i razem z nimi poodciskać dłonie na ścianie. Oczywiście mam na myśli tutaj farbę. Dzieciakom będzie się podobać a ty będziesz miała problem z głowy. Niestety moje pomysły na tym się kończą :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015