#2016-02-03 07:34:31 

PanPola

Użytkownik

Cześć. W przedszkolu do którego posylam dzieci rozpoczęła sie dyskusja odnosnie wprowadzenia jednorazowych szczoteczek do zębów. Uczciwie przyznam ze pierwszy raz słyszę o czymś podobnym i chciałbym poznać Wasze zdanie. Podzielcie się spostrzeżeniami, może Wasze dzieci juz z tego korzystaja?
#2016-02-03 08:43:37 

CzarnaMgła

Użytkownik

Hej, dobrze że ktoś w koncu poruszył ten temat. Moje dzieciaki przechodziłi juz chyba wszystkie mozliwe kombinacje – od przynoszenia szczoteczek z domu kazdego dnia, przez zostawianie ich w przedszkolnej lazience, aż po jednorazówki. Według mnie ostatnia opcja na ktorej ostatecznie zostalismy jest najlepsza. Dzieciaki mają frajdę bo nigdy nie wiedzą jaki smak im się trafi, uczą się też recyklingu bo potem wyrzucają jednorazowe szczoteczki do specjalnego kosza i co najważniejsze takie rozwiązanie jest najbardziej higieniczne. Ja widzę same zalety :)
#2016-02-03 10:49:46 

Krawaciarz

Użytkownik

Szczerze to sam używam takich szczoteczek jak wyjeżdżam w delegacje. Jestem zapominalski i nigdy jeszcze nie udało mi się zabrać z sobą szczoteczki. Potem okazywało się że mam w domu 6 szczoteczek bo na wyjazdach przecież musiałem kupić... Teraz jednorazówki zawsze są obecne w mojej saszetce i w końcu mam święty spokój :P
#2016-02-03 11:43:30 

Dobra_Ciocia

Użytkownik

Coraz więcej przedszkoli wprowadza jednorazówki i uważam to za fajne rozwiązanie. Przede wszystkim jest o wiele higienicznej, a koszta jakie doliczają mi do rachunku są nieodczuwalne. Pozdrawiam.
#2016-02-03 12:15:08 

PanPola

Użytkownik

Dzięki za wypowiedzi, w zupełności przekonaliście mnie. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015