#2016-02-02 03:31:19 

HybaONA

Użytkownik

Cześć wszystkim. Mieszkam tylko z mamą, ponieważ nasz tata ma nową rodzinę. Codziennie staram się okazać mamie wsparcie, uczucie i generalnie całe życie wzajemnie na siebie liczymy i wspólnie idziemy przez nie z godnością. Faceci w naszym życiu nie są potrzebni. I chociaż Dzień Matki nie jest jakimś niezwykłym dniem – bo szacunek mamie okazuję na co dzień, to chciałabym jakoś wyjątkowo go spędzić. Nie chcę wyjeżdżać, tylko dać coś od siebie. Co mogłabym w tym dniu podarować mamie?
#2016-02-02 03:51:13 

KrólowaLata

Użytkownik

Nie da się odpowiedzieć na takie pytanie. Nie znamy Twojej mamy, nie wiemy co lubi, czym się interesuje, czego nie znosi, co jej się podoba. Może powiedz o niej coś więcej, zanim jakoś spróbujemy doradzić w tej sytuacji.
#2016-02-02 06:45:22 

HybaONA

Użytkownik

Moja mama jest artystką. Wydała wiele książek, ponadto lubi fotografować. Jest wspaniałą osobą. Co roku przychodzę z mniejszym, bądź większym prezentem dla niej. A w tym roku chciałabym nieco przełamać tę tradycję.
#2016-02-02 08:31:06 

StrasznaSowa

Użytkownik

Słyszałam ostatnio o warszawskiej kwiaciarni online. Znajomi jednogłośnie twierdzą, że kwiatomat jest godny polecenia. Może prezent stamtąd okaże się właściwy? Nie musisz zamawiać kwiatów, w ofercie są też na przykład kosze podarunkowe – to może nawet lepsze niż kwiaty!
#2016-02-02 10:43:46 

Pierwsza

Użytkownik

Zgodzę się, Kwiatomat błyskawicznie wysyła kwiaty na teren Warszawy, ponadto kwiaty te są naprawdę przepiękne! Twoja mama będzie urzeczona, a jeszcze bardziej, gdy bukiet przyniesiesz nie Ty, a kurier. To będzie dodatkowa niespodzianka dla niej i na pewno to doceni. A Ty sama ze sobą będziesz czuła się dobrze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015