#2016-02-01 04:02:51 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Dzień dobry. Mój syn ma poważne problemy w nauce z języka angielskiego. Widać, że przedmiot mu kompletnie nie idzie, bo ciagle dostaje niskie oceny itp. Na początku myślałem że to z lenistwa ale z innymi przedmiotami mu idzie nieźle, szczegolinie ścisłymi. Pomyślałem, że zapytam Was o rekomendacje jeśli chodzi o kurs języka angielskiego Poznań jako miejsce docelowe takiego kursu. Znacie dobre szkoły z tej okolicy?
#2016-02-01 06:16:05 

Fructis

Użytkownik

Kurde też miałem problemy językowe a z matematyki i fizyki byłem dobry.. ale rodzicom nie mogłem wytłumaczyć, że mi w ogóle nie wchodzi wiedza z tego do głowy. Dobrze, że przynajmniej Ty jesteś wyrozumiały dla swojego dziecka
#2016-02-01 06:57:05 

StrasznaSowa

Użytkownik

Gorąco polecam szkołę językową Home ;) Proszę tutaj jest opis ich zajęć: home-szkola.pl/oferta/korepetycje-angielski mają wspaniałe opinie i z tego co słyszałam to prowadzą innowacyjne i co najważniejsze efektywne zajęcia. Więc Twój syn szybko podciągnie się z materiałem.
#2016-02-01 07:32:26 

Dog

Użytkownik

Korepetycje to zdecydowanie jak najlepszy pomysł. Nie ma co odwlekać w czasie jak widać, że sobie dziecko nie radzi. Niektóre osoby mają smykałkę do jednego, a inni do czegoś innego.
#2016-02-01 10:07:39 

GniewnyHubert

Użytkownik

W sumie zgodzę się, że pewnie przydzadzą się korepetycje ale niech Twój syn też się przyłoży do nauki. Nie może się zniechęcać itp. Może potrzebuje po prostu więcej siedzieć nad materiałem.
#2016-02-01 10:29:54 

Gwiazdozbiór

Użytkownik

Dziękuję za udział w dyskusji. Już się kontaktowałem z jedną szkołą językową i umówiłem syna na lekcje. Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015