#2016-01-22 09:22:46 

Fyjołek

Użytkownik

Siemanko. Więc jak w temacie, jestem nieco krągła i stwierdziłam, że najwyższy czas skończyć z takim wyglądaem. Problem w tym, że zupełnie nie wiem, od czego zacząć. Przy mojej wadze ciężko jest od razu skakać z którymś trenerem fitnessu, a z ciężkiego jedzenia i słodyczy od razu na marchewkę i selera naciowego. Jeśli znacie jakieś tajniki, jak zacząć, by się od razu nie załamać, to błagam pomóżcie!
#2016-01-22 10:56:02 

Dziura

Użytkownik

Cześć. Wiesz co, zrzucanie kilogramów to zawsze są wyrzeczenia. Zawsze to jest potrzebne silne wewnętrzne przekonanie, żeby zacząć. Najlepiej wyrobić sobie je jak najszybciej, bo im starsza jesteś, tym wolniej będzie Ci szło zrzucanie.
#2016-01-22 11:40:24 

Fyjołek

Użytkownik

No własnie wiem, ale kurcze to jest takie ciężkie… :( Dlateo potrzebuję jakieś pomocy, tricków, czy niewiadomo czego…
#2016-01-22 12:51:28 

Dziura

Użytkownik

Poszukaj podpowiedzi tutaj: e-madame.pl/odchudzanie/metabolizm-poznaj-sposoby-na-przyspieszenie-przemiany-materii-i-szybsze-zrzucenie-zbednych-kilogramow/. Dowiesz się stąd, jak przyspieszyć trochę metabolizm. Przede wszystkim co ja Ci powiem od siebie, to nawet nie musisz wykonywać jakichś wyjątkowo ciężkich ćwiczeń. Przede wszystkim zacznij się ruszać. Nie wiem, wyjdź na półgodzinny spacer codziennie. Przede wszystkim odstaw słodycze, kup sobie lepiej jabłka, albo pomarańcze. Wiem, że czekoladę się szybciej obiera, niż odziera ze skórki cytrusy, ale pomyśl o tym, że to też są (drobne, bo drobne) kolejne spalone kalorie :)
#2016-01-22 14:34:49 

HybaONA

Użytkownik

O to to! Ja też trafiłam na tego bloga, choć w innych okolicznościach. Mój półroczny synek nie chciał jeść i szukałam coś o braku apetytu, który trapi niemowlaki i trafiłam na ten blog. Znalazłam nie tylko porady dla mam, ale generalnie dla kobiet. Więc polecam z całego serca :)
#2016-01-22 17:06:51 

Fyjołek

Użytkownik

No mi do macierzyństwa nie spieszno. Najpierw chcę zrzucić te kilogramy, później może znaleźć partnera :P Tak czy inaczej, dzięki za link. Może akurat znajdę jakieś sposoby, by zacząć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015