#2016-01-12 05:46:02 

PanPola

Użytkownik

Cześć, mam zostać chrzestnym i za dwa tygodnie ma się odbyć uroczystość. Z chrzetną wpadliśmy na pomysł, że oprócz koperty i łańcuszka, który normalnie się daje, zrobimy rodzicom prezent w postaci obrazu olejnego. Ktoś wie jak się za to zabrać?
#2016-01-12 05:56:32 

StrasznaSowa

Użytkownik

Ale to chyba lepiej by było dac im obraz ich dziecka?
#2016-01-12 08:43:48 

PanPola

Użytkownik

Właśnie to by było dużo łatwiejsze, ale sami sobie dekorują zdjęciami i obrazami małego, wybierają te, które lubią. Ja znam ich gust jeśli chodzi o sztukę, więc z wyborem nie będzie problemu tylko nie bardzo wiem gdzie szukać. Pomyslałem, że może tu ktos mi powie o sklepie. Mieszkam w Gdańsku, jesli to robi jakąś różnicę.
#2016-01-12 11:42:21 

Krawaciarz

Użytkownik

Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz, jeśli zamawiasz w internecie. Ja kupuje obrazy w sklepie RAMARAMA. Nie wszystkie naraz oczywiście, bo nie mogę sobie całej wypłaty wypstrykać od razu, ale regularnie dekoruję sobie powoli całe mieszkanie, które kupiłem. Zobacz sobie ich stronę ramarama.pl/category/wszystkie-obrazy to się dowiesz więcej co możesz zamówic, gdzie i kiedy.
#2016-01-12 13:41:21 

Dziura

Użytkownik

Ja co prawda u nich nigdy nie kupowałam ale widziałam u kogoś obraz od nich i bardzo mi się podobał. Sama nie jestem wielką fanką obrazów, ale muszę przyznać, że na pewno są świetnej jakości dla kogoś, kto lubi tego typu sztukę. Osobiście chcę się bliżej zainteresować grafikami, które mają u siebie. A wracając do tematu, uważam, że to świetny pomysł, że chcesz coś kupić rodzicom.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015