#2016-01-12 00:05:05 

GniewnyHubert

Użytkownik

Cześć. Otóż mamy problem z naszym młodym mężczyzną. Nasz siedmioletni synek nie chce spać, przez co płacze, a my nie śpimy i niemal płaczemy razem z nim. Nie wiemy, jaka jest tego przyczyna, starsze dziecko raczej nie miewało takich problemów, dlatego brakuje nam w tym doświadczenia. Może któreś z was byłoby w stanie nam coś podpowiedzieć?
#2016-01-12 02:09:09 

SzczęśliwaMania

Użytkownik

hej, wiesz, bezsenność u dziecka może mieć różne podłoże. gorsze tego są konsekwencje, bo może stać się nerwowy, nadpobudliwy, a także mieć problemy z samooceną.
#2016-01-12 03:33:06 

GniewnyHubert

Użytkownik

Co w takim razie polecacie? Dzieciak się męczy strasznie, nerwowy już jest.
#2016-01-12 05:05:27 

Dog

Użytkownik

Cześć. Specjalistów myślę trudno tutaj szukać, ja przynajmniej nie mam zamiaru się silić na kreowanie się na speca. Ale możesz zajrzeć np. na bezsennosc.pl/ . Spece z INZPiRO (z tego, co się orientuję) znają się na rzeczy i pomagają zarówno dorosłym, jak i dzieciakom i młodzieży w różnym wieku. Możesz się do nich odezwać, myślę że będą mieli dla Was rozwiązanie.
#2016-01-12 07:57:53 

StrasznaSowa

Użytkownik

Witaj. Choć nie słyszałam o tej firmie, to jedno przemawia na ich korzyść. Że ich główną metodą leczenia nie są leki, tylko terapia behawioralno poznawcza. Pomaga ona zrozumieć istotę problemu, a także starają się, że tak to nazwę, pomóc uprzątnąć myśli człowieka przed snem. Dzięki temu nie musisz ani w siebie, ani w dziecko ładować żadnych piguł.
#2016-01-12 08:47:48 

GniewnyHubert

Użytkownik

Kurczę, dzięki Wam piękne, bo naprawdę już zacząłem się bać, że nie znajdziemy pomocy dla dziecaka. Zobaczymy, czy oni będą w stanie cokolwiek zaradzić. Temat można zamknąć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015