#2015-12-29 03:36:30 

PanPola

Użytkownik

Siema wszystkim. Moją ogrmną zajawką są samochody. Uwielbiam przy nich grzebać. Ulepszam, poprawiam, zamieniam części, kupuję, sprzedaję i tak w kółko. W garażu spędzam długie godziny, o co często wkurza się moja dziewczyna. Tłumaczę jej, że musi pogodzić się z tym, że nie jest moją jedyną miłością. Marzy mi się przemienienie brzydkiego garażu w coś na kształt warsztatu. Chcę, żeby to było ładne miejsce, skoro siedzę tam większość dnia. Macie jakie sprawdzone sposoby na tanią zmianę wizerunku pomieszczenia?
#2015-12-29 04:45:10 

Bełchatowianka

Użytkownik

Hej. Ja jestem copywriterem, co wiąże się z tym, że długie godziny spędzam przy biurku z laptopem. Kiedy miałam już totalnie dość wyglądu mojego pokoju przerobionego na biuro, trafiłam przypadkiem na stronkę firmy Studio Dekoracji. Moim oczom ukazało się multum oryginalnych naklejek na ściany. Zerknij tutaj studio-dekoracji.com.pl/, a z pewnością i tobie spodoba się takie rozwiązanie. Mają dużo opcji. Sprzedają też na przykład szablony malarskie.
#2015-12-29 06:50:28 

PanPola

Użytkownik

Dzięki wielkie za podesłanie tej stronki. To naprawdę super opcja! Od razu kupiłem cztery naklejki na ścianę samochody ponaklejane na ściany garażu nadadzą odpowiedni klimat temu miejscu. Będzie wiadomo co jest moim hobby na pierwszy rzut oka. Ale się cieszę! Fajnie, że was zapytałem i że pani odpowiedziała. Jeszcze raz dzięki.
#2015-12-29 08:42:30 

HybaONA

Użytkownik

Witam. Też skorzystałam z pani linka, bo marzy mi się naklejka drzewa w salonie. Na stronce jest tak ogromny wybór wzorów, że totalnie nie mogę się zdecydować. Spójrzcie proszę studio-dekoracji.com.pl/11-naklejka-scienna-drzewo i powiedzcie, które według was drzewo powinnam wybrać? Waham się między numerem 16, 18 i 20.
#2015-12-29 10:30:41 

CzarnyPies

Użytkownik

Hej. My z żoną dokładnie wczoraj kupiliśmy to drzewo z numerem 21. Pięknie wygląda na ścianie. Polecam
#2015-12-29 13:14:31 

Fyjołek

Użytkownik

Dzień dobry. Mi podobają się te same numery co pani, ale jakbym miała wybrać, to chyba skłaniam się ku 16. To drzewo jest takie dostojne. Nada klasy salonowi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015